Головна 
 Районна влада 
 Візитівка району 
 Новини  
 Гуманітарна сфера 
 Відпочинок 
 Довідка 
 Сторінки установ і організацій 
 Сторінка депутатів 
Головна
Пошук
Контакти
Мапа сайту


Пошук по сайту


Авторизація

Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
  Забули свій пароль?
  Реєстрація


Головна

Версія для друку Версія для друку

 


УКРАЇНА
КУЛИКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
/ десята сесія шостого скликання /

14 вересня 2012 року
смт Куликівка

Про припинення діяльності
Куликівського комунального підприємства з містобудування та архітектури
Куликівської районної ради Чернігівської області шляхом його ліквідації

    Розглянувши клопотання Куликівської районної державної адміністрації, у зв'язку зі змінами містобудівного законодавства, враховуючи скрутний фінансовий стан Куликівського комунального підприємства з містобудування та архітектури Куликівської районної ради Чернігівської області та з метою недопущення подальшого зростання боргів підприємства, враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, регламенту, законності та комунальної власності та відповідно до пункту 12.1 нової редакції Статуту Куликівського комунального підприємства з містобудування та архітектури Куликівської районної ради Чернігівської області (затверджено рішенням третьої сесії районної ради шостого скликання від 31.03.2011р.), статей 59, 60, 61 Господарського кодексу України, статей 104, 105, 110, 111, 112 Цивільного кодексу України, керуючись статтями 43, 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада вирішила:
    1. Припинити діяльність Куликівського комунального підприємства з містобудування та архітектури Куликівської районної ради Чернігівської області (код ЄДРПОУ 14232961) шляхом його ліквідації.
    2. Встановити двомісячний строк для задоволення претензій кредиторів.
    3. Створити та затвердити ліквідаційну комісію у складі:
    Голова комісії: Єрко Петро Павлович, заступник голови, начальник відділу житлово-комунального господарства, енергетики, транспорту і зв'язку Куликівської районної державної адміністрації.
    Члени комісії:
    Аникієнко Микола Васильович, начальник відділу містобудування та архітектури Куликівської районної державної адміністрації, головний архітектор району;
    Борщан Юлія Дмитрівна, бухгалтер Куликівського комунального підприємства з містобудування та архітектури Куликівської районної ради Чернігівської області;
    Корогод Юлія Петрівна, начальник юридичного відділу апарату Куликівської районної державної адміністрації;
    Кусенко Володимир Михайлович, виконуючий обов'язки директора Куликівського комунального підприємства з містобудування та архітектури Куликівської районної ради Чернігівської області;
    Момот Марина Олександрівна, начальник аналітично-контрольного відділу виконавчого апарату районної ради;
    Чабан Валентина Іванівна, головний бухгалтер фінансового управління Куликівської районної державної адміністрації.
    4. Після набрання чинності даного рішення ліквідаційній комісії вчинити наступні організаційні заходи:
        4.1. Вжити необхідних заходів щодо стягнення дебіторської заборгованості Куликівського комунального підприємства з містобудування та архітектури Куликівської районної ради Чернігівської області та виявлення вимог кредиторів з письмовим повідомленням кожного з них про припинення комунального закладу.
        4.2. Відповідно до положень законодавства про працю повідомити про звільнення працівників та виконуючого обов'язки директора комунального підприємства у зв'язку з припиненням діяльності Куликівського комунального підприємства з містобудування та архітектури Куликівської районної ради Чернігівської області шляхом його ліквідації.
        4.3. У двохмісячний строк здійснити оцінку наявного майна, провести розрахунки з кредиторами, підготувати акт ліквідаційної комісії та ліквідаційний баланс і подати його для затвердження на сесії районної ради.
    5. Голові ліквідаційної комісії забезпечити внесення цього рішення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців відповідно до чинного законодавства України.
    6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань депутатської діяльності, регламенту, законності та комунальної власності та заступника голови районної ради.

Голова районної ради                                                              С.І. Калашник

       
© КУЛИКІВСЬКА РАЙОННА РАДА, 2014