Офіційний сайт Куликівського району Чернігівської області

 


УКРАЇНА
КУЛИКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
/ тринадцята сесія шостого скликання /

28 березня 2013 року
смт Куликівка

Про Програму підготовки та проведення проміжних виборів депутата
Куликівської районної ради в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі № 13 в 2013 році

    З метою проведення проміжних виборів депутата Куликівської районної ради шостого скликання в одномандатному мажоритарному окрузі № 13, призначених на 10 березня 2013 року, відповідно до постанови Куликівської районної виборчої комісії від 10 січня 2013 року №1 «Про призначення проміжних виборів депутата Куликівської районної ради шостого скликання в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі № 13 (Ковчинська сільська рада) і оголошення про початок виборчого процесу», керуючись статтею 91 Бюджетного кодексу України, статтями 60, 65 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», пунктами 13, 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:
    1. Затвердити Програму підготовки та проведення проміжних виборів депутата Куликівської районної ради в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі № 13 в 2013 році (далі Програма), що додається.
    2.Районній державній адміністрації при внесенні змін до районного бюджету на 2013 рік передбачати фінансування видатків на виконання заходів Програми.
    3. Куликівській районній виборчій комісії забезпечити організацію виконання Програми та цільове використання коштів.
    4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, з питань депутатської діяльності, регламенту, законності та комунальної власності.

Голова районної ради                                                              С.І. Калашник

© «Мережа АйТі-Консалтинг », 2006