Головна 
 Районна влада 
 Візитівка району 
 Новини  
 Гуманітарна сфера 
 Відпочинок 
 Довідка 
 Сторінки установ і організацій 
 Сторінка депутатів 
Головна
Пошук
Контакти
Мапа сайту


Пошук по сайту


Авторизація

Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
  Забули свій пароль?
  Реєстрація


Головна

Версія для друку Версія для друку

 


УКРАЇНА
КУЛИКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
/ двадцять друга сесія шостого скликання /

08 липня 2014 року
смт Куликівка

Про внесення змін до Програми оздоровлення та відпочинку
дітей Куликівського району на 2011-2015 роки

    З метою створення належних умов для оздоровлення та повноцінного відпочинку дітей, збільшення кількості дітей, охоплених організованими формами відпочинку та оздоровлення, керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:
    1. Внести зміни до Програми оздоровлення та відпочинку дітей Куликівського району на 2011-2015 роки /надалі Програма/, що затверджена на другій сесії районної ради шостого скликання 30 грудня 2010 року, а саме:
        1.1. В абзаці п’ятому розділу II «Визначення понять» поняття «діти працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села» викласти в наступній редакції: «діти працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери селища і села;»
        1.2. Абзац п’ятий розділу II «Визначення понять» доповнити поняттям «діти військовослужбовців (мобілізованих) Збройних Сил України;»
        1.3. Розділ ІV «Обґрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми, обсягів та джерел фінансування. Строки та етапи виконання» викласти в наступній редакції:
«Прийняття цієї Програми дозволить поступово вирішити проблеми у сфері оздоровлення та відпочинку дітей.
        Програма передбачає протягом 2011-2015 років здійснити комплекс заходів щодо створення умов для належної організації оздоровлення і відпочинку дітей шляхом:
        - забезпечення належних умов функціонування дитячих закладів оздоровлення та відпочинку;
        - придбання або часткове відшкодування вартості путівок до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів бюджетів різного рівня для дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки;
        - відшкодування з районного бюджету часткової вартості путівок страхувальникам Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності для забезпечення оздоровлення дітей району;
        - організації та проведення семінарів для директорів, методистів, вихователів дитячих закладів оздоровлення та відпочинку;
        - поширення інформації про можливості оздоровлення та відпочинку дітей у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку району (використання веб-сайту райдержадміністрації, сайту районної ради проведення ярмарку оздоровчих послуг тощо).
        Програма є довгостроковою та розроблена на період до 2015 року.
        Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів державного, обласного, районного бюджетів, бюджетів місцевого самоврядування, профспілкових коштів, коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та інших джерел (додаток 1).
        Обсяг коштів на оздоровлення визначається органами виконавчої влади та місцевого самоврядування щорічно під час формування відповідних бюджетів та внесення змін до них з урахуванням їх фінансових можливостей.»
        1.4. Абзац перший розділу V «Перелік завдань і заходів Програми та результативні показники» викласти в наступній редакції:
        «Протягом 2011-2015 років планується здійснити такі заходи:
        - забезпечення повноцінного оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, шляхом придбання або часткового відшкодування путівок до дитячих закладів оздоровлення й відпочинку та відшкодування часткової вартості путівок страхувальникам Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності з районного бюджету;»
        1.5. В додатку 1 до Програми позиції щодо її ресурсного забезпечення на 2014-2015 роки викласти згідно додатку 1 до цього рішення.
        1.6. В додатку 2 до Програми позиції щодо орієнтовних обсягів фінансування за напрямками діяльності та основними заходами Програми на 2014-2015 роки викласти згідно додатку 2 до цього рішення.
    2. Районній державній адміністрації забезпечити організаційне виконання Програми із врахуванням змін.
    3. Селищній та сільським радам, підприємствам, установам та організаціям, незалежно від форм власності, з метою координації зусиль рекомендувати вживати заходи щодо реалізації даної Програми.
    4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань.

Додатки

Голова районної ради                                                              Ю.Г. Крепосний

       
© КУЛИКІВСЬКА РАЙОННА РАДА, 2014