Офіційний сайт Куликівського району Чернігівської області

 


УКРАЇНА
КУЛИКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
/ двадцять друга сесія шостого скликання /

08 липня 2014 року
смт Куликівка

Про затвердження технічної документації
по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки
в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування
будівель закладів освіти для передачі в постійне користування

    Розглянувши клопотання відділу освіти Куликівської районної державної адміністрації, відповідно до статей 10, 19, 83, 92, 122, 123 Земельного Кодексу України, розділу II Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», керуючись частиною 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:
    1. Затвердити технічну документацію по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти, площею 0,9984 га, що знаходиться за адресою: Чернігівська область, Куликівський район, село Дрімайлівка, вулиця Пролетарська, 1, для передачі в постійне користування відділу освіти Куликівської районної державної адміністрації.
    2. Передати відділу освіти Куликівської районної державної адміністрації в постійне користування земельну ділянку площею 0,9984 га, кадастровий номер 74227835000:01:002:0147, із земель житлової та громадської забудови, що знаходиться за адресою: Чернігівська область, Куликівський район, село Дрімайлівка, вулиця Пролетарська, 1 для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти.
    3. Зобов’язати відділ освіти Куликівської районної державної адміністрації:
        3.1. оформити та зареєструвати право постійного користування земельною ділянкою відповідно до вимог Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»;
        3.2. дотримуватись вимог статей 95, 96, 113 Земельного Кодексу України щодо прав і обов’язків землекористувачів та обмеження прав на земельну ділянку.
    4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань депутатської діяльності, регламенту, законності та комунальної власності.

Голова районної ради                                                              Ю.Г. Крепосний

© «Мережа АйТі-Консалтинг », 2006