Офіційний сайт Куликівського району Чернігівської області

 


УКРАЇНА
КУЛИКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
/ восьма сесія шостого скликання /

30 березня 2012 року
смт Куликівка

Про затвердження Положення про порядок
відчуження та списання майна, що є спільною
власністю територіальних громад сіл, селища
Куликівського району Чернігівської області
у новій редакції

    З метою подальшого удосконалення нормативно-правового акта Куликівської районної ради з питань відчуження та списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Куликівського району, приведення його у відповідність до Порядку відчуження об'єктів державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 6 червня 2007 року № 803, та до Порядку списання об'єктів державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 листопада 2007 року № 1314, керуючись статтями 43, 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада вирішила:
    1. Затвердити Положення про порядок відчуження та списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селища Куликівського району Чернігівської області у новій редакції, згідно з (додатком).
    2. Визнати таким, що втратило чинність, рішення районної ради від 20 вересня 2007 року "Про затвердження Положення про порядок відчуження та списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селища Куликівського району".
    3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань депутатської діяльності, регламенту, законності та комунальної власності.

Голова районної ради                                                              С.І. Калашник

© «Мережа АйТі-Консалтинг », 2006