Офіційний сайт Куликівського району Чернігівської області

27.08.2010 

Нещодавно дізналася приємну новину про свого земляка та ще й однокласника, уродженця Куликівського району Сергія Бойка. У минулому він - головний агроном Хибалівського колгоспу «Зоря комунізму», а нині - керівник регіонального структурного підрозділу Деснагрейн на Чернігівському пивзаводі. 29 липня 2010 року Сергій Миколайович удостоєний почесного звання Шевальє Національного Ордена Франції «За заслуги в сільському господарстві, який йому від імені Міністра сільського господарства Франції, у присутності Генерального директора Шампань Сереаль Франка Коста і Генерального директора Деснагрейн Етьєна Гральєна, вручив Посол Франції в Україні Жак Фор. При цьому він відзначив, що цей Орден був створений більше півтора століття тому для признання заслуг тих людей, котрі роблять рішучий вклад у розвиток сільського господарства. Цим Орденом був нагороджений Жак Шерак, попередній Президент Франції. У Групі Шампань Сереаль тільки один працівник був раніше удостоєний почесного звання Шевальє - член Ради Директорів компанії.

Характеризуючи нагородженого, Жак Фор сказав, що за період роботи С.М. Бойка в компанії Малтюроп, а потім в компанії Деснайгрейн, багато французьких фермерів і банкірів змогли відвідати ті господарства, які він курирував. Це зіграло значну роль у розвитку партнерських відносин між представниками французького та українського агробізнесу.

Приєднуємося до поздоровлень та бажаємо землякові подальших успіхів у розвитку партнерських відносин між Україною та Францією.

Повернення до списку новин

 Дайджест Міністерства охорони здоров'я

© «Мережа АйТі-Консалтинг », 2006