Головна 
 Районна влада 
 Візитівка району 
 Новини  
 Гуманітарна сфера 
 Відпочинок 
 Довідка 
 Сторінки установ і організацій 
 Сторінка депутатів 
Головна
Пошук
Контакти
Мапа сайту

Новини Куликівки

Пошук по сайту


Авторизація

Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
  Забули свій пароль?
  Реєстрація


Головна / news

Виїзне засідання Колегії

Версія для друку Версія для друку

30.04.2013 

30 квітня відбулося розширене засідання Колегії, яке продовжилося виїздом у територіальні громади Дроздівки, Орлівки та Грабівки, де на прикладі кількох територіальних громад керівники району та сільські голови ознайомилися із роботою цих сільських рад щодо проведення щорічної Всеукраїнської акції „За чисте довкілля” та робіт з благоустрою населених пунктів.

Найперше учасники зібра-ння побували у Дроздівській територіальній громаді, ще на під’їзді до якої сільський голо-ва Віталій Корж розпочав коментувати побачене з вікон автобуса, детально розповів про роботи по благоустрою, які проводилися на території села, за його межами, вирубування дерев обабіч дороги за межами села, прибирання несанкціонованих смітників, приведення до ладу автобусної зупинки, інших громадських місць, пам’ятника загиблим воїнам, кладовища тощо. Кругом була очевидна свіжа побілка, на меморіальних плитах чітко прописані імена загиблих у війні земляків, видно свіже фарбування, навколо прибрано, можна сказати, що територія впорядкована.

Орлівська територіальна громада теж постаралася, обабіч дороги по селу побілені опори, дерева, прибрано й у центрі. Роботи по вирубці дерев поза межами села обабіч дороги дещо псують загальну картину, утім є сподівання, що згодом цю територію теж буде впорядковано. Оглядовооцінили благоустрій одного з трьох сільських кладовищ. Тут огорожа частково замінена на нову бетонну, утім значна ділянка ще потребує заміни, або ж потрібно хоча би підправити те, що є. Гості побували у місцевому навчальному закладі, де провела екскурсію директор Лідія Пасічник, оглянули класи, музейні кімнати, побували у дитячому садочку, котрий розміщений тут же у шкільному приміщенні. Кругом чисто, затишно, завдяки проекту Про ООН частково замінено вікна на пластикові, утім є проблеми із покрівлею, потрібні кошти для їх вирішення.

Радо вітала гостей на порозі свого закладу завідуюча Орліською лікарською амбулаторією Ольга Цуприк, провела оглядову екскурсію територією, де були реконструйовані практично всі приміщення, а нині повноцінно функціонує сільська медична установа. Із обсягом виконаних робіт по реконструкції іншої частини даної будівлі та планами на майбутнє ознайомив сільських голів директор Територіального центру соціального обслуговування Юрій Лаврінчук. Після закінчення ремонтних робіт тут планується розмістити стаціонарне відділення Територіального центру, перевівши його підопічних із Дроздівки, де і приміщення застаріле та затісне, і умови перебування немічних людей потребують певного покращання.

Грабівський сільський голова Іван Кулик розпочав свою розповідь про благоустрій села та околиць із проблемних моментів щодо вирубування зелених насаджень обабіч в’їзної дороги. Далі по селу було чистенько, і побілка, і смітники прибрані, на кладовищі ще роботи вистачає, утім, видно, що вона проводиться. Центр села впорядковано, пристойно виглядає територія школи, поряд - чудовий спортивний майданчик, неподалік сільської ради височить церковна споруда, куди саме з нагоди наближення найвеличнішого із церковних свят - Великодня і запросив керівників району Олега Шпак та Сергія Калашника, заступника голови райдержадміністрації Петра Єрка та сільських голів місцевий священик ієромонах отець Феодосій. На порозі церкви та у стінах храму, зведеного в ім’я святого князя Чернігівського Ігоря, священик повідав про задум та саму побудову церкви, говорив про загальнолюдські цінності православ’я, свято, яке з благоволінням очікує весь православний люд, про істинну віру та моральні цінності. Окрім духовних цінностей, мова йшла і про повсяк-денні земні турботи. Зокрема, отець Феодосій нарікав на постійні відключення електроенергії у цер-кві працівниками Куликівського РЕМ. Керівники району пообіцяли розібратися у цьому питанні.

Далі, спілкуючись із керівниками сільських громад, голова райдержадміністрації Олег Шпак проаналізував в цілому хід робіт по благоустрою населених пунктів, акцентуючи увагу на основних проблемах. Окремо зупинився на питанні оповіщення та оперативного реагування на надзвичайні ситуації, у тому числі і дію обставин природного характеру, руйнівну силу яких днями відчули кілька населених пунктів нашого району.

Повернення до списку новин

 

       
© КУЛИКІВСЬКА РАЙОННА РАДА, 2014