Головна 
 Районна влада 
 Візитівка району 
 Новини  
 Гуманітарна сфера 
 Відпочинок 
 Довідка 
 Сторінки установ і організацій 
 Сторінка депутатів 
Головна
Пошук
Контакти
Мапа сайту

Новини Куликівки

Пошук по сайту


Авторизація

Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
  Забули свій пароль?
  Реєстрація


Головна / news

Позачергова сесія районної ради

Версія для друку Версія для друку

28.01.2014 

Засідання вісімнадцятої сесії районної ради шостого скликання відбулося не 31 січня, як планувалося, а 28 січня у залі засідань районної ради. У його роботі, окрім депутатів, взяли участь керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники окремих установ та організацій, представники засобів масової інформації.

Напередодні сесії проходили засідання Президії та постійних комісій районної ради, де депутати детально розглянули питання порядку денного пленарного засідання.

Першим і основним серед них було питання Про районний бюджет на 2014 рік, з доповіддю по якому виступила начальник фінансового управління райдержадміністрації Ольга Іваненко. Вона, зокрема, зазначила, що доходи пропонується затвердити у сумі 66 445 340 тис. грн., видатки і кредитування – у сумі 66 445 340 тис. грн.. Загальний обсяг видатків на освіту складає 21238,5 тис. грн., що більше минулорічного показника на 6,6 відсотка. Передбачені додаткові цільові видатки на розвиток дошкільної освіти у сумі 46,5 тис. грн. Вперше в складі видатків на освіту враховані цільові видатки на розширення мережі дошкільних навчальних закладів, модернізацію дитячих спортивних майданчиків загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладів у сумі 176,8 тис. грн.

У 2014 році в складі видатків на освіту враховано також 133,2 тис. грн. на забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів сучасними технічними засобами навчання з природничо-математичних і технологічних дисциплін.

Крім того, до обсягу видатків на освіту враховано також видатки на виплату одноразової допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, яким у 2013 році виповниться 18 років.

Обсяг районного бюджету на установи освіти пропонувалося затвердити в сумі 17440,3 тис. грн., що більше, ніж у минулому році на 2,6 відсотка і менше, ніж розраховано потребою на 8511,7 тис. грн. У тому числі на видатки з оплати праці – 8082,2 тис. грн. (біля 5 – ти місячних фондів оплати праці). Потреба в видатках на енергоносії забезпечена в повному обсязі.

Розрахунковий обсяг видатків по галузі охорони здоров`я складає 10783,4 тис. грн.,що більше проти минулого року на 2,6 відсотка. До затвердження на заходи з охорони здоров’я пропонувалося затвердити 11058,0 тис. грн., в тому числі за рахунок субвенції з обласного бюджету на забезпечення централізованих заходів з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет - 318,1 тис. грн., що більше ніж торік на 8,1 відсотка.

На видатки з оплати праці буде спрямовано 8464,4 тис. грн., що менше, ніж необхідно на 1412,0 тис. грн., не забезпечено 1,9 місячних ФОП.

Видатки на соціальний захист та соціальне забезпечення складають 3849,5 тис. грн., їх збільшено, порівняно з показником 2013 року, на 28,1 відсотка.

У районному бюджеті по галузі «Культура» пропонувалося затвердити 2110,8 тис. грн., тому числі на оплату праці – 1692,0 тис. грн., що менше, ніж розраховано потребою, на 442,9 тис. грн, або 2,8 місячних ФОП. Потреба в видатках на енергоносії забезпечена в повному обсязі.

Видатки в галузі фізичної культури і спорту враховані для бюджету району у сумі 250,3 тис. грн., що більше, ніж було передбачено торік на 7,8 відсотка.

Депутата Л.Я. Срібну цікавили питання фінансування деяких важливих програм, В.О. Мойсієнка – ремонт доріг комунального значення, зокрема, по селу Салтикова Дівиця, на які, до речі, виділено 17,761 тис. грн. Всього по району – 319,4 тис.грн.

Про хід виконання Програми розвитку позашкільної освіти та підтримки обдарованої молоді в Куликівському районі на 2012-2015 роки депутатів інформувала начальник відділу освіти Людмила Анюховська. Депутата Ю.М. Олексієнка хвилювало питання модернізації дитячих спортивних майданчиків та ефективне використання селищного стадіону для фізичного розвитку школярів.

З інформацією про затвердження списку народних засідателів Куликівського районного суду Чернігівської області виступив голова Куликівського районного суду Олександр Войтех. Він оголосив список народних засідателів у кількості 6 осіб. Депутата А.Я.Шимка цікавило питання, чи мають досвід ці особи, Л.Я.Срубну – фінансова сторона роботи засідателів.

Депутати заслухали інформацію про Програму розвитку районних засобів масової інформації та Програму висвітлення діяльності районної державної адміністрації та районної ради районними засобами масової інформації, дія яких продовжується на 2014-2016 роки. Депутатів А.Я. Шимка та Л.Я. Срібну цікавили питання відродження в районі ефірного радіо та висвітлення депутатської діяльності.

Одразу ж після комісій відбулося пленарне засідання вісімнадцятої сесії районної ради шостого скликання, яке вів голова районної ради Сергій Калашник.

Оскільки всі питання порядку денного депутати детально розглянули на засіданні постійних комісій, обговорювати їх на сесії потреби не було. Із співдоповіддю по першому питанню виступила голова постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Марія Попович. А тоді одразу ж перейшли до голосуваня, одноголосно прийнявши бюджет на 2014 рік.

Учасники пленарного засідання заслухали звіт голови постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, регламенту, законності та комунальної власності Любові Наумець.

По всіх розглянутих питаннях сесія прийняла відповідні рішення, з якими ви можете ознайомитися на офіційному сайті районної ради.

Повернення до списку новин

 

       
© КУЛИКІВСЬКА РАЙОННА РАДА, 2014