Головна 
 Районна влада 
 Візитівка району 
 Новини  
 Гуманітарна сфера 
 Відпочинок 
 Довідка 
 Сторінки установ і організацій 
 Сторінка депутатів 
Головна
Пошук
Контакти
Мапа сайту

Новини Куликівки

Пошук по сайту


Авторизація

Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
  Забули свій пароль?
  Реєстрація


Головна / news

Координаційна рада

Версія для друку Версія для друку

30.01.2014 

30 січня відбулася координаційна рада керівників правоохоронних органів під головуванням прокурора району Сергія Розинки.

У її роботі взяли участь голова райдержадміністрації Олег Шпак, заступник голови районної ради Валентина Мельник, заступник голови райдержадміністрації Володимир Повозник, начальник Куликівського РВ УМВС Віталій Курись, голова Куликівського народного суду Олександр Войтех, начальник відділу обласної прокуратури Юрій Данило, начальник відділу Чернігівської міської податкової інспекції Сергій Дейнеко, оперуповноважений Ніжинського міського відділення СБУ Іван Кошовий та головний редактор районної газети «Поліська правда» Валентина Селюк.

Учасники координаційної ради заслухали інформацію прокурора району Сергія Розинки про стан злочинності та боротьби з корупцією в Куликівському районі. Виступаючий зазначив, що правоохоронними органами району вжито певних заходів щодо стабілізації криміногенної ситуації. Але спостерігаються негативні тенденції до зростання злочинності по деяких напрямках діяльності. За минулий рік на території району зареєстровано 3 особливо тяжкі злочини, 35 – тяжких, 20 злочинів проти життя та здоров`я людини. Нерозкритих вбивств на сьогодні в районі немає.

Як зазначив прокурор, особливу увагу потрібно зосередити на протидії і профілактиці тяжких і особливо тяжких злочинів. Також Сергій Олександрович акцентував увагу на злочинах, скоєних неповнолітніми у період іспитового строку, злочинах, скоєних у стані алкогольного сп›яніння та рецидивності злочинності. Вимагає активізації діяльність щодо протидії корупційним проявам кримінально-карного характеру, зокрема, у сфері бюджетних, земельних взаємовідносин, державної та комунальної власності.

Начальник Куликівського РВ УМВС Віталій Курись основною проблемою назвав недостатню кількість дільничних інспекторів. Як наслідок, у 2013 році зареєстровано 57 кримінальних правопорушень, хвилюють злочини проти особи та тілесні ушкодження, а також самогоноваріння. Нині триває робота по виявленню в районі наркотичних засобів.

Начальник відділу обласної прокуратури Ю.В.Данило висловив пропозицію здійснення спільних рейдів по виявленню акцизів та встановлення відеокамер у місцях масового перебування людей. Це дасть змогу як попередити злочини, так і швидше їх розслідувати.

Думку виступаючих підтримали представники податкової служби, СБУ, районного суду.

По обговорених питаннях прийнято відповідну постанову, де йдеться про комплекс заходів, спрямованих на попередження і припинення злочинів, особливо у молодіжному середовищі, проведення рейдів-перевірок, встановлення відеокамер у місцях масового скупчення людей, перевірок суб`єктів господарювання району та дотримання законодавства, у тому числі, у використанні бюджетних коштів.

Повернення до списку новин

 

       
© КУЛИКІВСЬКА РАЙОННА РАДА, 2014