Головна 
 Районна влада 
 Візитівка району 
 Новини  
 Гуманітарна сфера 
 Відпочинок 
 Довідка 
 Сторінки установ і організацій 
 Сторінка депутатів 
Головна
Пошук
Контакти
Мапа сайту

Новини Куликівки

Пошук по сайту


Авторизація

Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
  Забули свій пароль?
  Реєстрація


Головна / news

Вітали захисників України

Версія для друку Версія для друку

13.10.2016 16:04:00 

Напередодні Дня захисника України, Дня козацтва та Святої Покрови, 13 жовтня у районному будинку культури відбувся святковий концерт, на якому вітали мужніх захисників України та всіх чоловіків з нагоди зазначених свят. В урочистостях взяли участь керівники району, працівники районних установ та організацій, представники громадських організацій, учнівська молодь, голови територіальних громад, жителі району. Почесними гостями на заході були учасники АТО та їх родини, працівники районного військового комісаріату. Розпочалась святкова програма з офіційної частини, під час якої на адресу захисників України прозвучали вітальні слова та були вручені районні відзнаки. Голова райдержадміністрації Олексій Ракоїд подякував від імені громади району мужнім воїнам-землякам за їх патріотизм і відданість військовому обов'язку, за те, що дякуючи їх ратному подвигу на передових військових рубежах у зоні АТО, жителі району відчували себе захищеними, мали можливість працювати та допомагати своїм захисникам, вирощувати хліб, виховувати і навчати дітей. Очільник району закликав свято берегти у поколіннях пам'ять про загиблих у зоні АТО Сергія Парубця з Дрімайлівки та Ігоря Сніжка з Куликівки, наголосив на необхідності постійно дбати про родини воїнів АТО, допомагати їм у вирішенні питань різного характеру.

Про повернення до славних козацьких традицій вшанування свята Покрову Пресвятої Богородиці, заступниці українського козацтва, та символічності відзначення саме цього дня свята захисників України говорила голова районної ради Наталія Халімон. Також вона нагадала присутнім, що це свято усіх чоловіків України, бо кожен з них є захисником своєї родини, свого дому і своєї рідної землі. Очільники району вручили Подяки райдержадміністрації та районної ради учасникам АТО, членам районної громадської організації ветеранів антитерористичної операції Володимиру Джумі з Куликівки та Олександру Копилу з Горбового. Військовий комісар Куликівського райвійськкомату Микола Кагітін привітав побратимів зі святом та подякував мобілізованим воїнам району за відданість військовому обов'язку.

До вітальних слів долучилась помічник народного депутата України Валерія Давиденка Любов Наумець, яка зачитала текст вітання від народного обранця з нагоди Дня захисника України та вручила демобілізованим воїнам району: Миколі Безбородьку, Федору Примаченку та Сергію Пархоменку з Куликівки Подяки народного депутата України.

Від імені заступника голови обласної ради Арсена Дідура та депутата обласної ради Віктора Труша вітала захисників зі святом помічник Арсена Дідура Катерина Буй. Вона низько вклонилася воїнам від імені депутатів за захист рідної землі від агресора та користуючись нагодою запросила демобілізованих воїнів та їх родини скористатися послугами нещодавно створеного у Куликівці за підтримки Арсена Дідура та Віктора Труша Центру соціально-психологічної допомоги "Фенікс".

Святковий концерт, підготовлений художніми колективами та солістами районного будинку культури і дитячої музичної школи, став справжнім подарунком до свята воїнам району та усім присутнім у залі.

Після концерту керівники району та учасники АТО поклали квіти до пам'ятного знаку на Алеї Миру.

Завершилися заходи святковим фуршетом, який організували для воїнів АТО та їх родин районна державна адміністрація за підтримки народного депутата України Валерія Давиденка.Повернення до списку новин

 Дайджест Міністерства охорони здоров'я

       
© КУЛИКІВСЬКА РАЙОННА РАДА, 2014