Головна 
 Районна влада 
 Візитівка району 
 Новини  
 Гуманітарна сфера 
 Відпочинок 
 Довідка 
 Сторінки установ і організацій 
 Сторінка депутатів 
Головна
Пошук
Контакти
Мапа сайту

Новини Куликівки

Пошук по сайту


Авторизація

Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
  Забули свій пароль?
  Реєстрація


Головна / news

Із розширеного засідання Колегії

Версія для друку Версія для друку

01.11.2016 13:08:00 

1 листопада в залі засідань відбулося розширене, спільне з Президією районної ради, засідання Колегії райдержадміністрації. У засіданні взяли участь голова районної ради Наталія Халімон, начальники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники окремих районних установ та організацій, селищний, сільські голови. Члени Колегії та запрошені розглянули наступні питання:

1. Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку району та бюджету району на 2016 рік за 9 місяців 2016 року. 2. Про ефективність використання земельно-ресурсного потенціалу Куликівського району. 3. Про стан виконавської дисципліни, організації виконання завдань, визначених законами України, постановами ВРУ, актами і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями і дорученнями голів облдержадміністрації та райдержадміністрації.

По першому питанню порядку денного слухали інформацію першого заступника голови райдержадміністрації Петра Єрка. Він повідомив, що до Загального фонду зведеного бюджету надійшло 40,3 млн. грн., що більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року, на 56,9 %, індикативні показники виконані на 112,1%. До Загального фонду місцевого бюджету надійшло 21,9 млн. грн. податків, зборів та інших платежів, що більше фактичних надходжень відповідного періоду попереднього року на 72,0 %, виконання індикативного показника складає 146,2 %.

Бюджет району за власними доходами загального фонду за звітний період виконаний у сумі 19,5 млн. грн, що складає 128,0 % до затвердженого показника. У порівнянні з відповідним періодом 2015 року, приріст власних доходів склав 76,8 %. Відмітив, що забезпечено виконання планових показників по всіх бюджетах.

У галузі сільського господарства помічено спад: зменшилась чисельність поголів’я великої рогатої худоби на 0,3 %, корів – на 4,2%, проте збільшилося поголів’я свиней на 19 % (у порівняні з минулим роком). Виробництво м’яса за січень-вересень 2016 року, у порівнянні з попереднім роком, зменшено на 10,8 % (1134,3 тонн живої ваги). Обсяг виробництва молока аграрними підприємствами збільшився на 10,8 % і становить 6806,1 тонн.

Загалом сільськогосподарськими підприємствами району вироблено валової продукції на більшу суму в порівнянні з минулим роком.

Валовий збір зернових і зернобобових культур урожаю 2016 року по сільськогосподарських підприємствах станом на 27.10.2016 становить 48,2 тис. тонн при середній врожайності 46,7 ц/га, при планових показниках валового збору 85,0 тис. тонн та врожайності 51,8 ц/га.

У районі продовжується комплекс осінньо-польових робіт. Під урожай 2017 року посіяно 5,7 тис. га озимих зернових культур, що становить 76 % до прогнозу. Підприємствами району продовжується посів озимих зернових культур. Розпочато роботи по підготовці ґрунту під посів ярих культур урожаю 2017 року.

На оновлення основних засобів сільськогосподарськими підприємствами району з початку року залучено 16,9 млн. грн капітальних інвестицій та придбано 16 одиниць сучасної модернізованої техніки та обладнання.

Станом на 01.10.2016 укладено 10316 договорів оренди з встановленням орендної плати у середньому по району на рівні 7,0 %. Загальна сума нарахованої орендної плати, згідно укладених договорів оренди на землю, за 2016 рік складає 44,9 млн грн. Станом на 01.10.2016 господарствами району виплачено 68,0 % (30,9 млн грн) орендної плати. Заборгованість по виплаті орендної плати за землю за попередні роки відсутня.

Промисловими підприємствами вироблено продукції на 134,9 млн. грн, що на 4,5 % більше, ніж за відповідний період 2015 року. Обсяг реалізованої продукції зріс на 43,5 %.

Протягом першого півріччя в економіку району залучено 19,3 млн. грн капітальних інвестицій, що у 1,8 рази перевищує показник минулого року. Найбільшим джерелом інвестицій залишаються власні кошти підприємств та населення.

Зі співдоповіддю виступили начальник фінансового управління райдержадміністрації Лариса Авжи, начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури райдержадміністрації Олексій Товстоліс, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Юлія Постернак та головний лікар КЗ «Куликівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Лідія Дмитришина.

Член Презедії, депутат районної ради Василь Польгуй наголосив, що є проблема забезпечення якісною питною водою сільських громад району. Він запропонував винесення питання на чергове засідання сесії районної ради, у подальшому розробити відповідну програму, забезпечити виділення коштів з бюджетів різних рівнів та залучення інвесторів.

По другому питанню порядку денного виступали начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Ніна Клочок. У своєму виступі вона зазначила, що усього земель сільськогосподарського призначення державної власності – запасу і резервного фонду у Куликівському районі налічується 26475,80га, з них: 15580,47га- сільськогосподарських угідь; 2260,19га - ріллі. У межах населених пунктів 1668,91га, з них: 562,93га сільськогосподарських угідь; 86,11 га - ріллі. Землі запасу складають 21838,12га, з них: 13214,41 га - с/г угіддя; 1631,23га рілля. Землі резервного фонду становлять 1944,13га, з них: 1803.13га - с/г угіддя.

Усього земель державної власності у межах населених пунктів – 957,6га, з них: 562,93га - сільськогосподарські угіддя, 86,1 га - рілля.

Усього земель сільськогосподарського призначення державної власності, запасу і резервного фонду не наданих у власність і користування за межами населених пунктів - 7,6 тис. га. Перебуває в оренді відповідних земель - 8,4 тис. га. Територіальні громади району мають усього земель запасу не наданих у власність і користування - 0,4 тис га, перебуває в оренді таких земель - 0,3 тис га.

На території Куликівського району станом на 01.10.2016 р. укладено 10316 договорів оренди земельних часток (паїв) із встановленням орендної плати, у середньому по району, на рівні 7% від грошової вартості орендованої землі. Ніна Клочок повідомила, що орендодавцям начислено 44967,5тис. грн. орендної плати, виплачено 68%. Найбільші площі в районі орендують господарства СФГ «Колос», ТОВ «Сіверське», ПП «Куликівські аграрні інвестиції», ТОВ «Егрес-Агро.

До Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області передана інформація про перелік інвестиційно привабливих масивів земель сільськогосподарського призначення, які можливо передати в оренду на конкурентних засадах на території Куликівського району загальною площею ділянок - 2567 га.

Також у 2016 році були проведені торги по 12 земельних ділянках для ведення товарного сільського господарства на території Смолянської сільської ради загальною площею 374,0546 га.

На території Куликівського району громадянам надано 315 дозволів на виготовлення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, у тому числі для учасників АТО - 61 дозвіл, з них 56 дозволів - для ведення особистого селянського господарства та 5 дозволів для індивідуального садівництва.

Проводяться роботи по оформленню документації для створення громадських пасовищ та передачі земель в комунальну власність. В обговоренні даного питання взяли участь начальник відділу Держгеокадастру у Куликівському районі Олександр Старченко та Горбівський сільський голова Оксана Трикашна.

Питання про стан виконавської дисципліни, організації виконання завдань, визначених законами України, постановами ВРУ, актами і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями і дорученнями голів облдержадміністрації та райдержадміністрації члени Колегії розглянули протокольно.Повернення до списку новин

 

       
© КУЛИКІВСЬКА РАЙОННА РАДА, 2014