Головна 
 Районна влада 
 Візитівка району 
 Новини  
 Гуманітарна сфера 
 Відпочинок 
 Довідка 
 Сторінки установ і організацій 
 Сторінка депутатів 
Головна
Пошук
Контакти
Мапа сайту

Новини Куликівки

Пошук по сайту


Авторизація

Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
  Забули свій пароль?
  Реєстрація


Головна / news

Загальні збори громадян 2017: Куликівка

Версія для друку Версія для друку

01.03.2017 14:54:00 

28 лютого відбулися загальні збори громадян селища Куликівка. В залі районного будинку культури крім жителів громади були присутні керівники установ та організацій райцентру, громадські активісти, депутати районної та селищної рад. Від районної влади на зборах були присутні голова районної ради Наталія Халімон та перший заступник голови райдержадміністрації Петро Єрко. Участь у зборах також взяли депутат обласної ради Віктор Труш та помічники народного депутата України Валерія Давиденка Микола Торбєєв, Любов Наумець, керівники та спеціалісти управління соціального захисту населення, районного відділення поліції, районного сектору УДСНС України в Чернігівській області.

У селищі нині проживає 5361 житель, серед них – 1850 пенсіонерів та 938 дітей.

Освітні та виховні послуги в Куликівці надають загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, де здобувають освіту 533 учні, дитяча музична школа (126 учнів), дитячий ясла-садок «Ромашка» (200 вихованців), Центр позашкільної освіти, Дитяча юнацька спортивна школа, професійний аграрний ліцей, краєзнавчий музей. У селищі є стадіон і футбольне поле, працює 58 магазинів, будинок культури, бібліотека. Медичні послуги населенню забезпечують Центр первинної медико-санітарної допомоги, Центральна районна лікарня, відділення екстреної медичної допомоги обласного центру, аптека та 2 аптечні пункти.

Із звітною доповіддю про роботу за минулий рік виступила селищний голова Наталія Борщан. Протягом звітного періоду велика увага приділялася вирішенню комунальних питань, зокрема проведено реконструкцію баку водонапірної вежі, даху Куликівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, будинків № 45 а та № 49 по вул. Миру, реконструкцію дитячої групи під спортивну залу в Куликівському ясла-садку, зроблено капітальний ремонт даху та внутрішньобудинкової ливневої каналізації багатоквартирного житлового будинку № 45а по вул. Миру. Продовжуються роботи по реконструкції очисних споруд селища.

Протягом звітного періоду велика увага приділялася питанням благоустрою: проводились роботи по прибиранню стихійних смітників, впорядкування кладовища, у центральному сквері провели заміну лавок для відпочинку, встановили весільну арку, створено відпочинкову зону біля ставка Сільське, проведено частину робіт по вуличному освітленню селища.

Перспективними завданнями 2017 та наступних років селищний голова визначила ремонт даху багатоповерхівок, закінчення робіт по освітленню вулиць, ремонт доріг та побудову басейну.

Під час обговорення звіту голови жителями селища були підняті наступні проблеми: необхідність запровадження сортування і роздільного збирання сміття з перспективою його переробки та утилізації, доцільність створення при комунальному підприємстві селищної ради ритуальної служби, необхідність посилення протидії алкоголізму та самогоноварінню, про обмеження руху великовагового транспорту по дорогах селища у весняний період та ремонту доріг. Про незадовільну роботу підрядної організації, що займається реконструкцією очисних споруд в селищі, необхідність громадського контролю за якістю робіт а, можливо, і зміну підрядника говорив у своєму виступі депутат обласної ради Віктор Труш.

Про роботу правоохоронних органів по забезпеченню правопорядку в селищі впродовж 2016 року доповідав начальник райвідділу поліції Валерій Слісаренко.

У своєму виступі перед селищногю громадою голова районної ради Наталія Халімон проаналізувала звернення жителів громади, які надійшли протягом 2016 р. до районної ради та результати їх вирішення, подякувала жителів Куликівки за активність, небайдужість та наполегливість у вирішенні питань місцевого значення і наголосила, що лише спільно в тісній співпраці місцевої влади, громади, при підтримці бізнесу та інвесторів можна вирішувати більшість питань місцевого значення.

На завершення зборів були затверджені суми самооподаткування та ухвалені рішення загальних зборів.

Повернення до списку новин

 

       
© КУЛИКІВСЬКА РАЙОННА РАДА, 2014