Головна 
 Районна влада 
 Візитівка району 
 Новини  
 Гуманітарна сфера 
 Відпочинок 
 Довідка 
 Сторінки установ і організацій 
 Сторінка депутатів 
Головна
Пошук
Контакти
Мапа сайту

Новини Куликівки

Пошук по сайту


Авторизація

Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
  Забули свій пароль?
  Реєстрація


Головна / news

Відбулася 11 сесія Куликівської районної ради сьомого скликання

Версія для друку Версія для друку

11.04.2017 10:44:00 

10 квітня видалося насиченим для депутатів Куликівської районної ради. Цього дня відбулося засідання Президії районної ради, спільне засідання постійних комісій та пленарне засідання одинадцятої сесії Куликівської районної ради. Одинадцяту сесію районної ради сьомого скликання провела голова ради Наталія Халімон. У роботі сесії взяли участь 20 депутатів райради, заступник голови обласної ради Арсен Дідур, депутат обласної ради Віктор Труш, селищний та сільські голови, керівники окремих установ та організацій.

На порядок денний сесії було винесено 6 питань:

1. Про інформацію керівника Чернігівської місцевої прокуратури про результати діяльності на території Куликівського району.

2. Про втрату чинності рішення районної ради від 28 січня 2014 року «Про затвердження списку народних засідателів Куликівського районного суду Чернігівської області».

3. Про затвердження технічних документацій по визначенню нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення на території Кладьківської сільської ради Куликівського району Чернігівської області.

4. Про Звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та народних депутатів України В.О. Дубіля, В.М. Давиденка, О.В. Ляшка щодо проведення земельної реформи.

5. Про Звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Генеральної прокуратури України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Національного антикорупційного бюро України щодо скасування абонентської плати за підключення до системи газопостачання.

6. Депутатський запит Мельник В.М.

Присутні заслухали інформацію керівника Чернігівської місцевої прокуратури Сергія Розинка про результати діяльності на території Куликівського району та мали змогу отримати відповіді на свої запитання.

Також депутати районної ради прийняли Звернення до Президента України, Верховної Ради, Кабінету Міністрів та народних депутатів від Чернігівщини щодо проведення Земельної реформи. У ньому окреслено ключові проблеми, що заважають цивілізованому розвитку земельних відносин, а також запропоновано прийняти нове законодавство щодо питання майбутньої моделі обігу земель сільськогосподарського призначення.

Прийняли й Звернення про недопущення реалізації необґрунтованого рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, щодо запровадження щомісячної абонплати за підключення газу. Дане звернення адресовано Президенту України, Кабінету Міністрів України, Генеральній прокуратурі України, Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, а також Національному агентству з питань запобігання корупції. У документі депутати висловлюють занепокоєння запровадженням абонплати за підключення до системи газопостачання, вважаючи дане рішення черговим тарифним зашморгом на шию українців, необґрунтованим та незаконним. Депутати вимагають скасування грабіжницького рішення НКРЕКП, звільнення осіб, які його прийняли, а також оприлюднення методики розрахунків та обґрунтування існуючих тарифів на послуги з газопостачання населенню та розгляду можливості зниження ціни на газ для споживачів.

Депутат райради Валентина Мельник зробила депутатський запит до районної державної адміністрації щодо можливості встановлення пільгової ціни на проїзд школярів у маршрутних автобусах на території району. Депутати ухвалили рішення по запиту з рекомендацією селищній, сільським радам розглянути можливість організації безкоштовних перевезень пільгових категорій дітей на території району.

Після пленарного засідання депутати долучилися до щорічної акції збереження довкілля.

Повернення до списку новин

 

       
© КУЛИКІВСЬКА РАЙОННА РАДА, 2014