Головна 
 Районна влада 
 Візитівка району 
 Новини  
 Гуманітарна сфера 
 Відпочинок 
 Довідка 
 Сторінки установ і організацій 
 Сторінка депутатів 
Головна
Пошук
Контакти
Мапа сайту

Новини Куликівки

Пошук по сайту


Авторизація

Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
  Забули свій пароль?
  Реєстрація


Головна / news

Виїзні прийоми громадян депутатом обласної ради Вікторем Трушем та головою районної ради Наталією Халімон в селах району: підняті селянами проблеми та шляхи їх вирішення

Версія для друку Версія для друку

08.05.2017 10:22:00 

15 квітня спільний виїзний прийом громадян відбувався в с. Дрімайлівка. Жителі громади підняли низку важливих проблем, які потребують негайного вирішення.

Так, у місцевому ветпункті не було в наявності холодильника, який вкрай необхідний для зберігання медичних препаратів. Досить проблемним для громадян є вирішення питання забезпечення населення якісною питною водою.

Незручною для мешканців села стала зміна графіку роботи дільничного лікаря, який здійснює прийом хворих не у визначені дні, а за попереднім записом хворих. Для людей кращим був би системний прийом у визначені дні. Потребує суттєвих ремонтних робіт і саме приміщення місцевого ФАПу, а скорочення на півставки кочегара ФАПу створило низку проблем, пов’язаних з опаленням приміщення і порушенням температурного режиму в медичному закладі.

Турбує дрімайлівців і поступова ліквідація ферми ТОВ «Сіверське», що призводить до скорочення робочих місць на селі. Серйозне занепокоєння викликає стан доріг у селі.

Підняті виборцями проблеми були обговорені з райдержадміністрацією та керівниками відповідних управлінських структур. По більшості з них уже знайдено шляхи вирішення. Наприклад, Дрімайлівський ветпункт уже оснащено міні-холодильником. Керівництво ЦПМСД пообіцяло стабілізувати графік прийому хворих дільничним лікарем та провести ремонтні роботи у ФАПі. Сільський голова активізував роботу над проектом будівництва нової свердловини, що вирішить питання якісної питної води. Керівництво ТОВ «Сіверське» пообіцяло сприяти проведенню ямкового ремонту доріг.

4 травня відбулася чергова зустріч виборців села Вершинова Муравійка з депутатом обласної ради Вікторем Трушем та головою райради Наталією Халімон.

Вершиново-муравійців турбує незадовільний стан дороги, що веде до залізничної станції по вул. Петрівській. Відсутні в селі і вкрай необхідні спеціалісти – ветлікар та працівник РЕМу, який знімав би показники електролічильників та розносив споживачам квитанції за спожиту електроенергію. Наразі мешканцям села самотужки доводиться забирати квитанції в сільській раді та передавати показники лічильників, а в селі проживають переважно пенсіонери, для яких це складає справжню проблему.

Не може громада вже майже рік довести до кінця справу з оформленням громадських пасовищ. Технічні документації вже виготовлені, але Держгеокадастр відмовляє громаді в їх затвердженні через особливу цінність ґрунтів.

Турбує сільського голову та директора Будинку культури належна організація Шостого районного фольклорного фестивалю, який цьогоріч відбудеться саме в Вершиновій Муравійці. До районного свята громада з усіх сил намагається провести ремонтні роботи в Будинку культури, проте існує фінансова проблема – брак коштів.

У ході опрацювання піднятих проблем вдалося досягти певних домовленостей з керівниками Держпродспоживслужби та РЕМу в Куликівському районі щодо організації роботи фахівців – ветлікаря та працівника-обліковця РЕМ.

Депутат обласної ради Віктор Труш пообіцяв громаді зробити депутатський запит щодо затвердження технічної документації на громадські пасовища та оплатити ремонтні роботи БК.

Повернення до списку новин

 

       
© КУЛИКІВСЬКА РАЙОННА РАДА, 2014