Головна 
 Районна влада 
 Візитівка району 
 Новини  
 Гуманітарна сфера 
 Відпочинок 
 Довідка 
 Сторінки установ і організацій 
 Сторінка депутатів 
Головна
Пошук
Контакти
Мапа сайту

Новини Куликівки

Пошук по сайту


Авторизація

Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
  Забули свій пароль?
  Реєстрація


Головна / news

Свята сіл 2017: Горбову 450 років

Версія для друку Версія для друку

18.07.2017 10:59:00 

Свята сіл 2017: Горбову 450 років

Без перебільшення буде сказано – районного масштабу захід відбувся 15 липня на мальовничому березі Ледані – 450-річчя славетного села Горбів святкувала вся Куликівщина.

Безліч чудових слів про Горбів і горбівчан звучали з вуст ведучих святкової програми Світлани Корми, Галини Повжик та Єви Приходько. Згадали видатних і знаних у селі людей, досягнення та здобутки, якими славиться Горбів, адже такому славному селу є чим пишатися, і планів багато.

Очільниця громади Оксана Трикашна, як і годиться господині села, приймала численні поздоровлення. Від себе особисто та від районного керівництва вітала горбівчан і гостей свята голова районної ради Наталія Халімон, яка відзначила надзвичайну працьовитість та особливу вдачу жителів села, щиру похвалу і слова поваги адресувала сільському голові Оксані Трикашній, адже у великій мірі саме завдяки її ентузіазму, наполегливості та принциповості, вмінню організувати та повести за собою громаду, село Горбів досягає все нових і нових висот. І дійсно на святі було зазначено, що за результатами минулого року у конкурсі, оголошеному Міністерством регіонального розвитку спільно з Радою Європи, за показниками стимулювання економічного розвитку та створення робочих місць, село Горбове було визнане найкращим в Україні. Щирі побажання горбівцям звучали від депутата обласної ради Віктора Труша. Слова привітання були передані помічниками від заступника голови обласної ради Арсена Дідура, від депутатів Верховної Ради та обласної, гостей з району.

Як і завжди, народні сільські таланти неабияк порадували присутніх чудовою виставкою рукодільних робіт, добірками матеріалів з історії Горбова та чудовим концертом. Світлана Корма, Галина Повжик, Ярослав Косолап, Марина Андряник, Антоніна Адморок, Людмила Корма, Сергій Пушкар, юні красуні, русалоньки та мавки, майстрині влучного слова, голосисті, творчі, вправні у кулінарному мистецтві горбівчани та горбівчаночки були неперевершеними. Злітали у височінь ракети, сконструйовані юними горбівцями-авіамоделістами, які здобувають свої уміння у місцевій школі на заняттях профільного гуртка, очолюваного Віталієм Дєдковим. Традиційна лотерея, конкурси на перетягування канату, на кращого рибалку, квіткову композицію, страву знайшли своїх переможців. А велетенський вінок, сплетений умілими руками горбівських жіночок-рукодільниць – взагалі шедевр. Треба було бачити, як величаво та вишукано – граційно несли його дівчатка – русалоньки до води і, попри холоднечу, попливли з ним на середину Ледані…

Незабутнє видовище – уміють же горбівці і працювати, і радувати своєю творчою самобутністю, запальною харизмою, працьовитістю та неабиякими талантами. Спритні та вправні змагалися на спортмайданчику, працювало торгове містечко, під деревцями у тіньочку смажилися шашлички, вабила аромо-смакотою навариста юшечка, а для дітлахів білосніжна зваба - солодка вата.

З Ічнянського району прибув уславлений кінно-трюковий театр «Соколиний хутір», виступ якого безперечно став родзинкою свята. Чарівні дівчата-українки на конях, чубаті козаки – трюкачі, загадковий давньо-історичний і водночас такий реальний образ козака-характерника, якого нагадував сам керівник, пан Микола Череп, маленький Миколка, його внучок, у червоних шароварах, вишиванці та з грізною шаблюкою в мініатюрних рученятах – все це складало неймовірне, дивовижне видовище, від якого аж дух захоплювало.

А у фіналі урочистостей ще один величний момент – різнобарвні повітряні кульки підняли високо у небо величезного банера із символічним написом – Горбову 450 років.

Кожен міг знайти розваги до смаку, але найголовніше - свято на Ледані ще раз засвідчило, що гуртом, у тісному тандемі ініціативного керівника і активної громади можна не лише розвивати село, а й організовувати чудовий відпочинок з широким розмахом та демонстрацією творчого потенціалу сільських талантів.Наталія КОНОВАЛОВА

112.JPG

118.JPG

119.JPG

121.JPG

137.JPG

146.JPG

167.JPG

168.JPG

183.JPG

193.JPG

194.JPG

216.JPG

220.JPG

228.JPG

249.JPG

250.JPG

286.JPG

288.JPG

289.JPG

299.JPG


Повернення до списку новин

 

       
© КУЛИКІВСЬКА РАЙОННА РАДА, 2014