Офіційний сайт Куликівського району Чернігівської області

22.09.2017 08:09:00 

У районі вшанували 74-ту річницю з Дня визволення Чернігівщини, День партизанської слави та 30-річчя районної ветеранської організації

Урочисті заходи, приурочені цим пам’ятним дням розпочалися патріотичним велопробігом молоді Куликівщини на честь героїв-визволителів.

По цьому відбулася урочиста хода до обеліску Слави, де було проведено мітинг-реквієм та відбулося покладання квітів до обеліску, пам’ятних знаків та могил загиблих воїнів-визволителів Куликівщини.

З вітальним словом до учасників заходу звернулись голова райдержадміністрації Олексій Ракоїд та голова районної ради Наталія Халімон. Керівники району нагадали присутнім про ту ціну, яку довелося сплатити нашому народу на шляху до визволення рідної землі від нацистів, згадали про полеглих визволителів, назвали поіменно тих ветеранів, які пішли з життя у 2017 році. Сьогодні на Куликівщині залишилося в живих лише 27 ветеранів – живих свідків тих страшних подій.

До вітальних слів долучилися виконуючий обов'язки районного військового комісара Андрій Сеньок та представник народного депутата України Валерія Давиденка Любов Наумець.

Учні Куликівської школи виступили з чудовою літературно-музичною композицією, на завершення якої діти разом із керівниками району та учасниками АТО прикріпили паперових голубів миру до синьо-жовтої карти України.

В цей день квіти пам’яті та вдячності від нащадків лягли до братських могил та обелісків Слави, могил ветеранів війни та ветеранів АТО в усіх населених пунктах району.

Цього ж дня у обрядовій залі районного будинку культури відбулися урочистості з нагоди 30-ліття районної ветеранської організації. Серед поважних гостей – учасниця бойових дій, ветеран Другої світової війни Любов Кузьмівна Антипова з Вересочі, воїни-інтернаціоналісти, ветерани АТО, ліквідатори аварії на ЧАЕС, ветерани праці.

З вітальними словами до присутніх звернулися керівники району, голова організації Анатолій Мацьвійко, селищний голова та помічники заступника голови обласної ради Арсена Дідура та народного депутата Валерія Давиденка. Виступаючі високо оцінили роботу районної ветеранської організації в питаннях соціального захисту ветеранів війни і праці, військово-патріотичного виховання молоді та побажали гуртування зусиль для розвитку й процвітання Куликівщини.

Чудовий емоційний настрій учасникам заходу подарували солісти районного будинку культури – молодіжний гурт «Вербена», фольклорний аматорський колектив «Веселинка» та дитячий вокальний ансамбль музичної школи «Глорія».

День визволення 015.JPG

День визволення 003.JPG

День визволення 006.JPG

День визволення 011.JPG

День визволення 023.JPG

День визволення 030.JPG

День визволення 036.JPG

День визволення 043 (1).JPG

День визволення 061.JPG

День визволення 063.JPG
Повернення до списку новин

 

© «Мережа АйТі-Консалтинг », 2006