Офіційний сайт Куликівського району Чернігівської області

22.06.2018 16:05:00 
         Для всенародного вшанування пам’яті синів і дочок українського народу, полеглих під час Другої світової війни, їх подвигу та жертовності 22 червня визначено Днем скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.
         Друга світова війна – найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло, за різними оцінками, від 50 до 85 мільйонів людей. Безповоротні втрати України в цій війні 8-10 млн. осіб, які загинули під час бойових дій, через окупаційний терор та голод в тилу, примусовий вивіз. Внаслідок бойових дій постраждало понад 700 міст та містечок, 28 тисяч сіл.
         Задля всенародного вшанування пам’яті українців, загиблих під час Другої світової війни, їх подвигу та жертовності сьогодні  біля Обеліску Слави у Куликівці відбувся меморіальний захід. Голова райдержадміністрації Олексій Ракоїд, заступник голови районної ради Юрій Крепосний,Куликівський селищний голова Наталія Халімон, керівники та працівники районних установ і організацій, воїни АТО, представники громадських об'єднань, жителі Куликівки вшанували світлу пам’ять жертв війни покладанням квітів до меморіалу Слави та могил загиблих воїнів-визволителів.
О 10.00, разом із всією Україною, присутні хвилиною мовачання вшанували пам'ять жертв Другої світової війни та загиблих героїв сьогодення.
       Ми пам’ятаємо тих, хто так і не повернувся з війни, хто першим прийняв на себе страшний удар, і тих, чиї життя були покалічені і зруйновані.

Повернення до списку новин

 

© «Мережа АйТі-Консалтинг », 2006