Офіційний сайт Куликівського району Чернігівської області

07.09.2018 12:04:00 
6 вересня свій 95-й день народження відзначила ветеран Другої світової війни, учасник бойових дій Любов Кузьмівна Антипова з Вересочі.

Теплими вітаннями, Почесною грамотою, подарунками та квітами привітали ветерана голова райдержадміністрації Олексій Ракоїд, заступник голови районної ради Юрій Крепосний, голова районної ветеранської організації Анатолій Мацьвійко.

Від імені громади Любов Кузьмівну вітали заступник селищного голови Володимир Повозник та виконуюча обов’язків старости сіл Вересоч та Веселе Галина Лазар. Посадовці зичили Любов Кузьмівні міцного здоров’я, оптимізму, любові і поваги від рідних і односельців, вручили іменинниці вітальну листівку від Куликівського селищного голови Наталії Халімон, подарунок від громади і квіти.


Поважну дату ветеран війни зустріла в колі рідних і близьких. Сьогодні Любов Кузьмівна живе разом з молодшим сином Олександром і його родиною. Ювілярка народила і виховала разом із чоловіком трьох синів, має багато онуків та правнуків.

Бойовий шлях розпочала у 1943 році у складі кінного батальйону. На той час Чернігівщину вже визволили від окупантів. Тоді їй виповнилося лише 18 років. Молодій дівчині доручили доглядати за кіньми. З військами визвольним шляхом дійшла до самого Берліну, на рідну землю повернулася лише у 1946 році вже заміжньою із маленьким сином на руках. З чоловіком служили в одній військовій частині, він був офіцером, військовим фельдшером.

За мужність, виявлену у роки Другої світової війни, ветеран нагороджена орденами Вітчизняної війни - ІІ ст., «За мужність» - ІІІ ст., орденом Богдана Хмельницького, багатьма медалями.

Повернення до списку новин

 Дайджест Міністерства охорони здоров'я

© «Мережа АйТі-Консалтинг », 2006