Офіційний сайт Куликівського району Чернігівської області

27.08.2018 12:14:00 
24 серпня  Куликівщина відзначила головне державне свято країни – День незалежності. Святкове  театралізоване дійство«Українську віта незалежність Куликівщина рідна моя!» проходило на площі селища та у центральному сквері. Розпочалось свято урочистою колоною, де було відтворено історію становлення Куликівщини від перших поселень кочівників-ковуїв до сьогодення. У колоні спільно крокували представники різних галузей: освіти, культури, спорту, охорони здоров’я, агропромислового комплексу, промисловості, воїни АТО, багатодітні родини району, цогорічні випускники, куликівська молодь і діти, як майбутнє Куликівщини.

Зі святкової сцени з головним державним святом привітали громаду голова Куликівської райдержадміністрації Олексій Ракоїд, заступник голови районної ради Юрій Крепосний, Куликівський селищний голова Наталія Халімон. Щиро вітали Куликівщину гості свята – голова Пилваського волостного зібрання (Естонія) Георг Пелісаар, народний депутат України Валерій Давиденко, радник голови обласної ради Дмитро Никоненко, голова Куликівського відділення Чернігівського земляцтва в м. Києві Борис Чуян. Керівники району, громади і гості зичили Україні і Куликівщині миру та процвітання.

На свято прибула делегація естонських гостей: керівники і представники Пилваської і Ряпінської волостей Естонії, з якими Куликівщина має давні дружні зв»язки. Вони передали Куликівській ОТГ кошти у сумі 2 тис. євро для розвитку дошкільних навчальних закладів Куликівської об'єднаної громади.  

Учасники свята долучились до всеукраїнської хвилини мовчання, вшанувавши тим самим пам’ять усіх борців за незалежність України. По завершенні урочистої частини свята керівники і гості поклали квіти до пам»ятних знаків та обеліску Слави на меморіальній алеї Куликівки.

Тим часом у центральному сквері селища вже розгорнулося святкове дійство. Свої рукотворні шедеври у Містечку майстрів презентували  майстри декоративно-ужиткового мистецтва Куликівщини і запрошені гості. Святкові інтерактивні обійстя установ, підприємств та організацій селища  запрошували гостей і демонстрували свої досягнення та продукцію.

На головній сцені свої співочі і танцювальні таланти презентували учасники художньої самодіяльності клубних закладів району.

Для дітей працювали атракціони, були організовані спортивні змагання «Козацькі розваги».

У парку працювала виїзна торгівля, смажили шашлик, варили куліш. Завершилося святкування вечірньою танцювальною програмою.

Повернення до списку новин

 Дайджест Міністерства охорони здоров'я

© «Мережа АйТі-Консалтинг », 2006