Офіційний сайт Куликівського району Чернігівської області

21.09.2018 15:26:00 
У рамках відзначення 75-ї річниці вигнання німецько-фашистських загарбників та з нагоди Дня партизанської слави 21 вересня у смт Куликівка відбулись урочисті заходи.
  Учасники мітингу-реквієму хвилиною мовчання вшанували пам'ять полеглих воїнів Другої світової війни та нинішніх захисників України у зоні проведення АТО та поклали квіти до обеліску та могил загиблих воїнів-визволителів Куликівщини.

До присутніх з вітальними словами звернулись перший заступник голови райдержадміністрації Петро Єрко, заступник голови районної ради Юрій Крепосний та голова районної ради Наталія Халімон. Посадовці нагадали присутнім про те, наскільки дорогу ціну сплатили наші діди і прадіди за визволення рідної землі від нацистів та закликали шанувати і приділяти більше уваги ветеранам, які живуть поряд. Говорили про такий бажаний для всіх українців мир і бажали якнайшвидшого завершення військової агресії на сході.
До вітальних слів долучилися районний військовий комісар Тарас Бондаренко та представник народного депутата України Валерія Давиденка Любов Наумець.

Після заходів біля обеліску Слави керівники району та громади поклали квіти до братської могили, могили Героя Радянського Союзу Марка Гузя на селищному кладовищі та біля пам’ятного знаку на Алеї Миру.

Повернення до списку новин

 Дайджест Міністерства охорони здоров'я

© «Мережа АйТі-Консалтинг », 2006