Головна 
 Районна влада 
 Візитівка району 
 Новини  
 Гуманітарна сфера 
 Відпочинок 
 Довідка 
 Сторінки установ і організацій 
 Сторінка депутатів 
Головна
Пошук
Контакти
Мапа сайту

Новини Куликівки

Пошук по сайту


Авторизація

Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
  Забули свій пароль?
  Реєстрація


Головна / news

news

Версія для друку Версія для друку

Новини Куликівки

Новини 1321 - 1330 з 1339
Початок | Поперед. | 130 131 132 133 134 | Наст. | Кінець | Усі 
24.08.2006
Театралiзоване районне свято "Куликiвськi обжинки-2006",
Свiтле свято української державностi цього року у Куликiвцi вiдзначали на стадiонi.
Зранку 24 серпня тут було багатолюдно. Прибули представники всiх громад району, а також делегацiї з Естонiї, Росiї, Бiлорусiї. Найбагаточисельнiша - естонська, у складi  якої 30 чоловiк, на чолi зi старiйшиною Пильваського повiту Урмасом Клаасом. Прийшло сюди i чимало жителiв селища, святково вдягнених, сiм'ями, колективами. Радiсно i повноголосо зустрiчала Куликiвщина День незалежностi. В усьому вiдчувалося, що це не просто день народження держави, це свято пам'ятi про поколiння наших предкiв, якi творили нацiю i боролися за незалежнiсть, це день, коли нiби зустрiчаються наше минуле i майбутнє.
16.08.2006
Наш земляк, народний депутат України четвертого та п’ятого скликань, благодiйник i меценат
16 серпня вiдзначатиме день народження наш земляк, виходець iз с. Дроздiвка, народний депутат України четвертого та п’ятого скликань, iнiцiатор створення веб-сайту Куликiвського району в мережi Iнтернет, благодiйник i меценат, уважна, чуйна Людина Вітаємо!
12.07.2006
П’ятнадцять свиноматок i один хряк
Позаминулої середи, якраз на День Конституцiї, в Авдiївку прибула машина з 15 супоросними свиноматками великої бiлої породи, хряком та тонною спецiального комбiкорму.
11.07.2006
У сяйві гарячих сердець
“Лобістський потенціал Віталія Коржа у сфері розвитку телекомунікацій можна було б вважати значним, якщо б не одне “але”: особисто депутат більше зацікавлений питаннями відродження національної культури”.
11.07.2006
Проблеми освiти вирiшувати спiльними зусиллями
На засiдання запросили селищного та сiльських голiв, начальникiв вiддiлiв, управлiнь райдержадмiнiстрацiї, директорiв шкiл.
Першим розглядали питання про роботу райвiддiлу освiти, директорiв шкiл району по пiдготовцi до нового навчального року.
11.07.2006
Через невикористанi землi бюджет району недоотримує 590 тисяч гривень

Як повiдомили в районному вiддiлi земельних ресурсiв, керiвники пiдприємств та громадяни  можуть звернутися iз заявами до райдержадмiнiстрацiї про надання земель державної власностi та невитребуваних часток (паїв) в оренду для сiльськогосподарського використання.
05.07.2006
Єдиний день Депутата

Відбувся 5 липня у всіх населених пунктах району, де нема депутатів районної ради. Керівництво політичних партій, зареєстрованих у районі i яке має депутатів у районній Раді, закріпило їх за цими населеними пунктами.
08.06.2006
гості з Польщі
У жовтнi минулого року делегацiя нашого району побувала в Польщi в Етров Трибунальському повiтi. 8 червня 2006 року поляки приїхали до нас.
06.06.2006
Куликівський прорив в інформаційний простір
Тепер i наш район зможе про себе заявити свiтовi. Нашi iдеї, досягнення, економiчно привабливi проекти, останнi новини, iсторiя стануть доступними всiм, хто ними зацiкавиться.
Звернення голови районної ради (БЮТ) Мельник В.М. до жителів району з нагоди Європейського тижня місцевої демократії
Затвердження Європейського тижня місцевої демократії є кращим визнанням значимості важливої взаємодії держави з основними об'єктами самоврядування - громадянами та територіальними громадами.
Новини 1321 - 1330 з 1339
Початок | Поперед. | 130 131 132 133 134 | Наст. | Кінець | Усі 

   27 листопада відбудеться двадцять друга сесія районної ради сьомого скликання

       
© КУЛИКІВСЬКА РАЙОННА РАДА, 2014