Офіційний сайт Куликівського району Чернігівської області

Відомі земляки

Віталій Терентійович Корж.

Народний депутат України четвертого і п`ятого скликань. Кандидат економічних наук. Автор 80-ти наукових праць у галузі економіки. Народився в селі Дроздівка.

докладніше про Віталія Терентійовича...

 

 

Віталій Андрійович Масол.

Народний депутат України І-ІІ скликань, кандидат технічних наук, лауреат Державної премії УРСР. З 1994 по 1995 рік займав посаду Прем`єр-Міністра України. Нині займається громадською діяльністю. Народився в селі Олишівка.

 

 

 

Віктор Леонідович Лазар.

Депутат обласної ради четвертого і п`ятого скликань. У 1992 році заснував нині відоме за межами району і області приватне багатопрофільне підприємство «ВИМАЛ». На даний час займає посаду голови Чернігівської райдержадміністрації. Народився в селі Дроздівка.

 

 

 

Видатні особи

Український педагог i методист початкової освiти, автор довоєнного Букваря, який видавався 19 разiв, Лiдiя Платонiвна Деполович (1869-1943 р.). Народилася в с.Ковчин.

 

 

 

 

Видатна оперна спiвачка Заслужена артистка Киргизiї Людмила Мусiївна Циндрик (1945-1995 рр.). Народилася в смт. Куликiвка.

 

 

 

 

Дитюк В.К. – Герой Радянського Союзу. с. С-Дівиця.

Вiдомий органiзатор медичної справи в країнi, автор праць «Медико-топографiчний опис Чернiгiвської губернiї», «Про сибiрську язву» та iнших Степан Семенович Андрiєвський (1760-1818 рр.). Директор Санкт-Петербурзької медико-хірургічної академії. Народився в селi Салтикова Дiвиця.

© «Мережа АйТі-Консалтинг », 2006