Головна 
 Районна влада 
 Візитівка району 
 Новини  
 Гуманітарна сфера 
 Відпочинок 
 Довідка 
 Сторінки установ і організацій 
 Сторінка депутатів 
Головна
Пошук
Контакти
Мапа сайту

ТРУШ ВІКТОР ВЛАДИСЛАВОВИЧ
ДІДУР АРСЕН ВОЛОДИМИРОВИЧ

Пошук по сайту


Авторизація

Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
  Забули свій пароль?
  Реєстрація


Головна / СТОРІНКА ДЕПУТАТІВ / ДІДУР АРСЕН ВОЛОДИМИРОВИЧ

ДІДУР АРСЕН ВОЛОДИМИРОВИЧ

Версія для друку Версія для друку

ЗВІТ ДЕПУТАТА

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

ФРАКЦІЇ АГРАРНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ АРСЕНА ВОЛОДИМИРОВИЧА ДІДУРА                        ЗА 2016 РІК

(Куликівський район)

            Заступник голови, депутат Чернігівської обласної ради Арсен Дідур активно співпрацює з виборцями Куликівського району. Про його діяльність, благодійність розповідається на сайтах Куликівської районної ради, Куликівської районної держадміністрації, у районній газеті «Поліська правда» та Інформаційного бюлетеня Куликівської районної організації АПУ. Його публікації в обласних   інформаційних виданнях торкаються і проблем жителів нашого поліського краю. Арсен Дідур активно співпрацює з керівниками району, територіальними громадами, бере активну участь у пленарних засіданнях сесій районної ради, ініціює ділові зустрічі, буває на урочистостях, зустрічається з виборцями, вболіває за їхні проблеми і шукає шляхи їх вирішення.   

                                            

                                    НА ВІСТРІ ЧАСУ. Ділові зустрічі.

           

17.02.2016 р. на базі Куликівського району відбулися виїзні збори обласної Асоціації «Ради Чернігівщини». Гостей на своїй землі зустрічали голова Куликівської районної ради Наталія Халімон та голова Куликівської районної державної адміністрації Олексій Ракоїд. Вели збори голова обласної ради Ігор Вдовенко та його заступник Арсен Дідур. Програма порядку денного цього важливого регіонального заходу була приурочена основним аспектам соціального розвитку територіальних громад, темі реформування місцевого самоврядування та децентралізації влади, а заодно - питанням особливостей

цьогорічного бюджетного процесу, дотримання вимог міграційного законодавства та прийняттю цілої низки організаційних рішень.

            

24.02.2016 р. На загальних зборах у с. Смолянка в річному звіті сільський голова Олена Ткаченко зазначила, що для села є відчутною підтримка депутата обласної ради Арсена Дідура. Він постійно підтримує місцеву школу, дитячий садочок, аматорів художньох самодіяльності. Так, за кошти депутата обласної ради Арсена Дідура у 2016 році було придбано нові сценічні костюми ( 10 тис. грн.) для улюбленців публіки, аматорського фольклорного ансамблю «Оберіг».

            28.03.2016 р. У селі Вересоч відкрито дитячий садок. Голова районної ради Наталія Халімон та голова райдержадміністрації Олексій Ракоїд взяли участь в урочистому відкритті дитячого садка «Пролісок». Це була довгоочікувана і хвилююча подія не лише для вересоцької сільської громади, де на сьогодні є 56 дошкільнят, а й для всього району. Розділити радість вересочан прибули також депутат обласної ради Віктор Труш, помічник-консультант депутата обласної ради Арсена Дідура – Катерина Буй, яка передала щирі вітання та подарунок діткам від Арсена Володимировича. - Цією подією живе все село, - зазначив, відкриваючи урочистості сільський голова Андрій Гнотенко, - Щиро дякую за допомогу і сприяння у виконанні ремонтних і підготовчих робіт районній владі, депутатам обласної та Верховної Ради України, аграріям, батькам дітей, небайдужим жителям села.

              


   

    

  07.04.2016 р. Робоча поїздка заступника голови Чернігівської обласної ради А. Дідура в Куликівський район. Арсен Дідур та директор Департаменту фінансів Чернігівської обласної державної адміністрації Валерій Дудко побували з робочою поїздкою у Куликівському районі. Під час візиту вони провели зустріч з головою Куликівської районної ради Наталією Халімон та головою Куликівської райдержадміністрації Олексієм Ракоїдом. Учасники заходу обговорили актуальні питання проведення реформи децентралізації влади та процесу об'єднання територіальних громад. Порушувались важливі питання оптимізації ліжкового фонду Куликівської ЦРЛ та подальшої долі приміщення Виблівської сільської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Серед не менш важливих обговорювалось питання придбання для району шкільного автобуса на засадах співфінансування. Дякуючи депутату цього року в район виділено два автобуси.

Арсен Дідур та Валерій Дудко надали керівникам району вичерпні відповіді з усіх нагальних питань та провели необхідні консультації, які допоможуть оперативно вирішити існуючі проблеми.
           

27.04.2016 р. Відбулося пленарне засідання п’ятої сесії районної ради. Відкрила та вела засідання голова районної ради Наталія Халімон. У пленарному засіданні також брав участь заступник голови обласної ради Арсен Дідур. На пленарному засіданні були присутні селищний та сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, керівники окремих установ, організацій, які не є депутатами районної ради, депутат обласної ради Віктор Труш, керівник Чернігівської місцевої прокуратури, радник юстиції Сергій Розинка.

                На п’ятій сесії районної ради у своєму виступі Арсен Дідур зупинився на питаннях децентралізації.               

                       


27.04.2016 р. Ініціатором цієї зустрічі був заступник голови обласної ради Арсен Дідур. У залі засідань районної ради відбулася чергова нарада з питань децентралізації влади в Україні. Участь у заході взяли голова районної ради Наталія Халімон, голова райдержадміністрації Олексій Ракоїд, заступники голів районної ради та райдержадміністрації, селищний та сільські голови, депутат обласної ради Віктор Труш, керівник Чернігівської місцевої прокуратури Сергій Розинка.

У ході зустрічі обговорювалися перші результати діяльності об’єднаних громад на теренах області та можливі перспективи створення однієї об’єднаної територіальної громади в межах Куликівського району з адміністративним центром в селищі Куликівка. На нараді йшла мова про необхідність вивчення досвіду громад, які вже працюють в нових умовах, з метою уникнення їх помилок в процесі реформи та запозичення кращого досвіду. Також наголошувалося на предметному, відкритому діалозі, як серед посадовців, так і безпосередньо в громадах з найширшим представництвом їх мешканців.

       11.05. 2016 р. Єдине питання порядку денного – процес децентралізації на Куликівщині У залі засідань районної ради відбулась нарада з селищним, сільськими головами за участю заступника голови обласної ради Арсена Дідура, першого заступника голови обласної державної адміністрації Леоніда Сахневича, голови районної ради Наталії Халімон, голови районної державної адміністрації Олексія Ракоїда, депутатів Чернігівської обласної ради Віктора Труша та Ірини Грозенко, директора Департаменту фінансів обласної державної адміністрації Валерія Дудка, заступника директора Департаменту житлово-комунального господарства, регіонального розвитку та інфраструктури облдержадміністрації Сергія Ситника.

      У перспективному плані області від початку було передбачено дві об’єднані територіальні громади у районі. Однак, Кабінет Міністрів України визнав їх неспроможними. Як наслідок виникає потреба консолідувати зусилля для подальшого розвитку у межах визначеного району (17 територіальних громад або ж 25 населених пунктів).

Думки сільських голів щодо об’єднання дещо розділилися: дехто вважає, що необхідно слідувати вимогам часу, дехто ще побоюється та просить зачекати, хоча і розуміє невідворотність процесу. Втім, рішення щодо об’єднання громад краще прийняти до липня. За таких умов, як зазначив директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Валерій Дудко, Куликівщина зможе отримати значну субвенцію від держави та «вписатися» у планування обласного бюджету на наступний рік.

Однак, як зауважив Арсен Дідур, обласна влада підтримає будь-яке рішення громади та надаватиме посильну підтримку і надалі. Наразі основний акцент — саме на інформаційній роботі серед населення району.

                                                                                                      

            


                11.05.2016 р. Радісна подія відбулася в Куликівці. За сприяння Чернігівської обласної ради та Чернігівської обласної державної адміністрації 11 травня 2016 року подаровано новий шкільний автобус для учнів Куликівського району. Ключі від новенького автобуса, придбаного за рахунок коштів державного бюджету голові Куликівської районної ради Наталії Халімон вручили заступник голови Чернігівської обласної ради Арсен Дідур та перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Леонід Сахневич. На святі були присутні голова районної державної адміністрації Олексій Ракоїд, депутат Чернігівської обласної ради Віктор Труш, директор Департаменту фінансів Чернігівської обласної державної адміністрації Валерій Дудко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Анюховська, селищний та сільські голови.

        Подарований транспортний засіб забезпечить участь школярів у культурно-масових та навчально-виховних заходах на території та за межами району. Учні Куликівської школи на знак подяки організували цікаву, наповнену травневим сонячним настроєм концертну програму. На завершення подарований автобус зробив почесне коло, першими пасажирами стали наймолодші учні школи та гості свята.
             

   4 - 5 .06.2016 р. У селі Піски Бахмацького району проходив Всеукраїнський Третій фестиваль «Відродження українського села, його духовності і культури». Куликівський район на фестивалі представляв ансамбль народної пісні «Калинове намисто» Кладьківського сільського будинку культури за матеріальної підтримки заступника голови Чернігівської обласної ради Арсена Дідура.

              Привітати учасників фестивалю прибули Арсен Дідур, голова Бахмацької районної ради Віталій Кочерга, очільник Бахмацької райдержадміністрації Віктор Міщук, директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Сергій Хоботня, представники духовенства, громадських організацій... Розпочався фестиваль святковою почесною ходою. З піснями люди йшли від пам'ятного знака Христа Спасителя до Святого поля, край села, де і відбулися святкові дійства. Вітаючи учасників святкового заходу Арсен Дідур наголосив, що йому дуже приємно, що таке мальовниче село Піски припало до душі своєю гостинністю та неповторною атмосферою як численним народним митцям, творчим колективам нашого прекрасного краю, неординарним особистостям і жителям Сіверщини, так і гостям з інших куточків України.  Арсен Дідур від імені обласної ради висловив щиру вдячність всім, хто з любов'ю до рідного краю долучився до організації і проведення цього чудового свята народної культури.

           

          14.06.2016. На Куликівщині з офіційним візитом побували заступник голови обласної ради Арсен Дідур і перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич.

            З керівниками району Олексієм Ракоїдом та головою районної ради Наталією Халімон, депутатом обласної ради Віктором Трушем посадовці обговорили питання щодо підготовки закладів соціальної сфери до опалювального сезону.

            З метою економії бюджетних коштів районному керівництву поставили завдання якомога більше газових котелень перевести на тверде паливо.

            Гості відвідали приміщення, підготовлене під твердопаливну котельню в центральній районній лікарні. Позитивно оцінили новий дах приміщення амбулаторії, стан благоустрою на території закладу.

            Є позитивний результат. Нині в районні виготовляють в достатній кількості   екологічно чисті брикети, є дрова. У 2016 році перейшли на тверде опалення: і Дроздівська та Горбівська школи, Куликівська районна лікарня, лікарські амбулаторії та ФАП району .

           

            Цей день був радісним для робітників ПрАТ «Куликівське молоко». Арсен Дідур вирішив привітати керівників та працівників заводу. Дирекція знайшла ринок збуту продукції і тут завершували відвантажувати велику партію сухого молока міжнародній кампанії. Представник кампанії підтвердив високу якість продукції підприємства. Він зазначив, що сухе молоко ПрАТ «Куликівське молоко» користується попитом у багатьох країнах світу. Вони постійно готові забирати продукцію.

  

        

  
  

       02.08. 2016 р. Відбулася чергова сесія районної ради, провела її очільник ради Наталія Халімон. В роботі сесії взяли участь заступник голови обласної ради Арсен Дідур, депутати обласної ради Віктор Труш та Сергій Журман, керівники виконавчої і представницької влади району, установ та організацій.

                                                    

  

 
    До учасників сесії звернувся заступник голови Чернігівської обласної ради Арсен Дідур, який зупинився на шляхах вирішення проблемних питань, пов'язаних з оптимізацією закладів освіти, одним з яких є подальше використання в інтересах територіальних громад приміщень реорганізованих та ліквідованих навчальних закладів. Також він наголосив, що у ході децентралізації влади в країні зростає роль місцевого самоврядування, тому потрібно активніше працювати над розвитком підвідомчих територій та сміливо брати відповідальність за прийняття рішень.

                На пленарному засіданні народні обранці розглянули 15 питань порядку денного. По всіх питаннях прийняті відповідні рішення.   Окрім того, вони схвалили текст Звернення до Верховної Ради та Кабінету Міністрів України щодо зниження тарифів на природний газ та комунальні послуги.

                Звернення до Верховної Ради України щодо підтримки законопроектів з децентралізації влади в Україні та Звернення до Президента України, Верховної Ради та Уряду стосовно внесення змін до статті 13 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку». Арсен Дідур відзначив небайдужість депутатів стосовно цих важливих питань.              23.06.2016 р. У районному будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди Дня державної служби. Тут зібралися працівники апарату та відділів райдержадміністрації, фінансового управління та управління соціального захисту населення, Державної казначейської служби, Пенсійного фонду, центру соціальних служб для дітей, сім'ї і молоді, відділу Держгеокадастру, податкової інспекції, - всі, хто представляє в районі інститут державної служби України.

Вітання державним службовцям району з нагоди професійного свята від заступника голови обласної ради Арсена Дідура озвучила помічник – консультант Катерина Буй.

  

       

       

            23.07.2016 р. Горбово. Цікавий інноваційний захід – Свято води, цього року проведено на березі мальовничого заповідника Ледань. Креативні горбівчани поєднали його зі святом села. Захоплююче сільське дійство, яке відбулося поправу заявило про себе, як найбільш масштабне, районне, адже зібралися на його проведення чи не всі представники Куликівщини. З вітальним словом від депутата обласної ради Арсена Дідура до присутніх звернулися представник обласної організації Аграрної партії України Анатолій Свириденко та помічник – консультант депутата обласної ради Катерина Буй. Вони передали від депутата і подарунок для дитячого садка.

                                 

  
  

02.08.2016 р. Відбулася шоста сесія сьомого скликання Куликівської районної ради. У роботі сесії взяли участь заступник голови обласної ради Арсен Дідур, депутати обласної ради Віктор Труш та Сергій Журман, керівники виконавчої і представницької влади району, установ та організацій. На пленарному засіданні народні обранці розглянули 15 питань порядку денного, по всіх питаннях прийняті відповідні рішення.

          

Виступаючи на сесії районної ради Арсен Дідур зупинився на шляхах вирішення проблемних питань, пов'язаних з оптимізацією закладів освіти, одним з яких є подальше використання в інтересах територіальних громад приміщень реорганізованих та ліквідованих навчальних закладів. Також він наголосив, що у ході децентралізації влади в країні зростає роль місцевого самоврядування, тому потрібно активніше працювати над розвитком підвідомчих територій та сміливо брати відповідальність за прийняття рішень.

11.08.2016. З робочим візитом у Куликівському районі побували заступник голови обласної ради Арсен Дідур та виконуючий обов'язки голови облдержадміністрації Леонід Сахневич. Керівники області відвідали село Горбове, де взяли участь в урочистому відкритті ігрового майданчика "Казка". Майданчик став спільним проектом сільської ради, місцевої громадської організації "Осередок місцевих ініціатив" та місцевого сільгосппідприємства "Горбів Агро".   

                   

        

  
   

Гості побували в Горбівському дитячому садку, який відвідують дошкільнята з трьох сіл: Горбового, Вершинової та Бакланової Муравійок. П'ятнадцять вихованців садочка цьогоріч підуть до першого класу. Натомість заклад вже готовий прийняти нове поповнення дітлахів, які вже збираються в дитсадок

- Вкотре переконуюсь, - сказав Арсен Дідур,- що Горбове є одним з кращих сіл району. Сільська влада постійно дбає про добробут громади і все найкраще віддає дітям. Відкриття в центрі села майданчика відпочинку для дітей - це бажання дорослих, благодійників і аграріїв зробити дитинство щасливим.


Цього ж дня Арсен Дідур побував в Куликівській ЗОШ І-ІІІст, ознайомились з ходом ремонтних робіт, підготовкою закладу до нового навчального року.

У Куликівському дитячому садку «Ромашка» обговорили питання доцільності облаштування спортивної зали. Депутати обласної ради обіцяли фінансову підтримку.                14.08.2016 р. Свято в с.Орлівка відбулося вперше на місцевому стадіоні, вперше з

великим розмахом – справжніми народними гуляннями. З вітальним словом від депутата обласної ради Арсена Дідура до присутніх звернулися представник обласної організації Аграрної партії України Анатолій Свириденко та помічник-консультант депутата обласної ради Катерина Буй. Вони передали від депутата кошти на електродуховку, для дитячого садка.


14.08 2016 р. Уже традиційно, на Медового Спаса відбулося свято в Жуківці «Живемо однією родиною». . З вітальним словом від депутата обласної ради Арсена Дідура до присутніх звернулася помічник-консультант депутата обласної ради Катерина Буй. За дорученням депутата вона передала   кошти на придбання      електром’ясорубки.

На свято було чимало поважних гостей: голова Куликівської районної ради Наталія Халімон, депутат обласної ради Віктор Труш, заслужений учитель України Любов Піддубна, заслужений лікар України Григорій Сахно.


           

24.08.2016 р. Арсен Дідур побував на святі «Куликівські обжинки» з нагоди 25-ї річниці Незалежності України. Називаючи Куликівщину прикладом для інших районів області, Арсен Дідур побажав всім присутнім на святі бути щасливими та багатими духовно. Прикрасою святкового дійства урочистого проходження святкових колон стали: виставка сільськогосподарської техніки місцевих агропідприємств (комбайни та трактори вишикували навпроти площі),   виставки та експозиції підприємств та організацій, народних умільців району.

                         

                  

   
   

            21.09.2016 р. Заступник голови обласної ради Арсен Дідур побував на урочистому мітингу з нагоди 73-ї річниці визволення Чернігівщини і Куликівщини від фашистських загарбників та Дня партизанської слави. Арсен Володимирович вшанував пам'ять полеглих воїнів Великої Вітчизняної війни та нинішніх захисників України, які загинули у зоні проведення АТО. Він привітав жителів району зі святом визволення та поклав квіти до обеліску Слави,   пам’ятних знаків та могил загиблих воїнів-визволителів. У заході взяли участь ветерани АТО, депутат обласної ради Віктор Труш, керівники району, керівники і працівники районних установ та організацій, представники політичних партій, громадських організацій, учні, молодь, жителі селища.

    

  

                                                                         

                       

                1.10.2016 р. - ювілейний рік для навчального закладу с. Дрімайлівка, школа відзначає 220 річницю з дня заснування та 30-річчя нового шкільного приміщення.

               

                Вітання від депутата, заступника голови обласної ради Арсена Дідура озвучила його помічник - консультант Катерина Буй.

               

                Дрімайлівську ЗОШ І-ІІ ступенів Куликівської районної ради Чернігівської області знають далеко за межами району та області. Школа давно працює над впровадженням ідей В.О. Сухомлинського, має багатий власний досвід в естетичному, національно-патріотичному напрямках.

               

                Школу тривалий період очолює вчитель-методист, Заслужений вчитель України Любов Іванівна Безпала, котра не так давно була відзначена високою державною нагородою – ювілейною медаллю Президента «25 років незалежності України» за вагомий внесок в українське державотворення.

                        

      

  
  

04.10.2016 р. Куликівка. Актуальні питання реформи ситеми професійно – технічної освіти обговорювали на обласній нараді керівників ПТНЗ. Участь у нараді взяв заступник голови обласної ради Арсен Дідур. У своєму виступі він наголосив, що обласна рада лобіюватиме інтереси професійно-технічних училищ перед центральними органами влади, в тому числі і щодо виділення субвенції з державного бюджету. Керівники ПТНЗ мають надати до обласної ради пропозиції щодо подальшого розвитку або ж реформування своїх навчальних закладів з урахуванням потреб регіону та викликів сьогодення. Ці пропозиції та аргументовані потреби професійно-технічних училищ будуть враховані депутатами при розробці обласного бюджету на 2017 рік.

           

            13.10.2016 р. Напередодні Дня захисника України, Дня козацтва та Святої Покрови, у районному будинку. культури відбувся святковий концерт, на якому вітали мужніх захисників України та всіх чоловіків з нагоди зазначених свят. В урочистостях взяли участь керівники району, працівники районних установ та організацій, представники громадських організацій, учнівська молодь, голови територіальних громад, жителі району. Почесними гостями на заході були учасники АТО та їх родини, працівники районного військового комісаріату.


            Від імені заступника голови обласної ради Арсена Дідура та депутата обласної ради Віктора Труша вітала захисників зі святом помічник  депутата Арсена Дідура Катерина Буй. Вона повідомила про подарунок для воїнів АТО від депутатів. Це екскурсійна поїздку в Ічнянський район з оглядом Тростянецького дендропарку, Палацу Тарновських в Качанівці, та званий обід з кулешем в козацькому «Соколиному хуторі», з шоу-виставою верхової їзди на конях. На честь воїнів АТО запланований також святковий залп з гармати козацької доби.

                17.11.2016 р. Вітали аграріїв: Куликівський район зайняв ІІІ місце у номінації «Переможець трудового суперництва розвитку сільського господарства зони Полісся»

                В обласному філармонійному центрі фестивалів і концертних програм був потужний загал аграріїв Чернігівської області. Наших аграріїв привітали заступник голови обласної ради Арсен Дідур та голова облдержадміністрації Валерій Куліч.

                Посадовці вручили відзнаки обласної ради та облдержадміністрації, а також пам'ятні Дипломи переможцям трудового суперництва.   У номінації «Краще господарство по впровадженню інноваційних технологій у галузі тваринництва» було відзначено СФГ «Колос» (директор Віктор Труш).

                Серед нагороджених Почесними грамотами й подяками облдержадміністрації та облради були також Віктор Носок (тракторист ПП «Смолянка агро»), Сергій Стеба (ветеринарний фельдшер СФГ «Колос»), Станіслав Марута (головний бухгалтер ПП «Вимал агро»). Почесної грамоти та подяки Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації удостоєні Євген Неїжсал (головний інженер ПП «Куликівські аграрні інвестиції») та Володимир Козаков (завідуючий молочно-товарною фермою ТОВ «Егрес- агро).

  

        


          14.12.2016 р.   За підтримки Арсена Дідура Куликівська районна рада старшокласників «Лідер», побувала на екскурсії в Чернігівській обласній раді.

          Їх супроводжували голова Куликівської районної ради Наталія Халімон та координатор ради Оксана Кузьменко. Зустрічали гостей керуючий справами виконавчого апарату Олена Зубок, заступник начальника організаційного відділу Олександра Негода та заступник начальника оргвідділу, керівник методичного кабінету Інна Копич.

         Старшокласники ознайомилися з діяльністю виконавчого апарату обласної ради та депутатського корпусу. Розробники інформаційної системи електронного голосування «Mobile Rada», якою користуються депутати у сесійній залі, розповіли про принципи її роботи. Разом з тим, школярі власноруч спробували проголосувати за рішення облради.

        Відповідальні працівники виконавчого апарату поінформували учнів про організацію роботи органів місцевого самоврядування, а саме – сесій, засідань президії, постійних комісій, депутатських фракційних об'єднань. Учні також ознайомилися із сесійною залою, залою президії та кабінетом місцевого самоврядування обласної ради.   Завершилася зустріч спільним фотографуванням.


         

   


            26.12.2016 р. Щирі вітання куликівським малятам з Новорічними святами від заступника голови обласної ради Арсена Дідура. Цього дня у дитсадку «Ромашка», де перебуває 200 діток, було Новорічне свято. Зал був переповнений. Дітки підготували чудовий концерт–казкове дійство. Після вистави присутні тепло зустріли вітання , яке озвучила помічник –консультатнт депутата Катерина Буй. Цього дня вона побувала і на відкритті нового спортивного залу для малят, де символічно вручила новорічний подарунок від Арсена Дідура - кошти на розкішний сухий басейн в сумі 5600гривен. Дослідження фахівців показали величезну користь сухих басейнів для дитячого здоров'я. Сухі басейни, - як говорить Арсен Дідур, - це профілактика захворювань та емоційне здоров'я наших дітей. Його присутність на святі була відчутною. Селищний голова Наталія Борщан на святі підтвердила, що кошти в повній сумі надійшли в дитсадок і вже замовлено басейн.

                 

  

             

  

                                                                                    

            2016 рік. У дитячому садку «Ромашка» селища Куликівка вшановано Подякою заступника голови обласної ради, депутата Арсена Дідура.  

                Біля актової зали в красивій рамці   зустрічає вихователів, діток, батьків, гостей дитсадка «Ромашка» усміхнений Арсен Володимирович, який протягом багатьох років працює в усіх селах району за принципом – все найкраще дітям. Навзаєм такі щирі слова:                                           

          Працівники дошкільного навчального закладу , батьки та вихованці ясла - садка «Ромашка» висловлюють вдячність за небайдуже ставлення , за допомогу у створенні комфорту та затишку в дитсадочку

                          Дідуру Арсену Володимировичу

Бажаємо Вам міцного здоров’я , сімейного щастя, успіхів у праці.

Дякуємо за чуйність і взаєморозуміння.

                       


 З першого дня війни він живе турботою про воїні АТО.

Попередження посттравматичного стрессового розладу демобілізованих воїнів АТО на Куликівщині проводиться вже два роки за настанови та матеріальної підтримки   заступника голови, депутата обласної ради    Арсена Дідура. При нагоді депутат завжди зустрічається з воїнами АТО, вирішує їх проблеми, розділяє з ними радощі і болі.

                Центром спілкування для воїнів АТО з практичними психологами, педагогами стала приймальня депутата, роботу координує помічник – консультант депутата Катерина Буй.

19.01.2016 Заступник голови обласної ради Арсен Дідур побував у с.Дрімайлівка на річниці загибелі воїна АТО Сергія Парубця. Найперше, він разом з воїнами АТО, керівниками району і села вшанував пам’ять героя покладанням квітів до його могили, чим засвідчив свою вдячність воїну за найвищий подвиг в ім'я України та віддав юнакові посмертну шану. Арсен Володимирович побував на заході в Дрімайлівській школі "Пам’ять як спалах», спілкувався з рідними Сергія, переглянув відеоролики, змонтовані зі світлин Сергія Парубця, його останні записи у соціальних мережах, ознайомився із його внеском у шкільне життя та життя рідного села. Вшанував разом з іншими усіх загиблих на жорстокій неоголошеній війні на сході держави хвилиною мовчання та спільним виконанням Гімну України. Виступаючи перед присутніми Арсен Володимирович сказав: – Далеко не у кожного вистачить духу свідомо піти під ворожі кулі заради захисту своєї Батьківщини. Це під силу тільки своєрідній касті воїнів з неабияким національним духом та самовідданістю. Сергій був саме з таких героїв, перед яким я низько схиляюся в шані. Він довів, що ми єдина нація. Лише разом ми зможемо, навіть, гори зрушити.

                 

  


              

   

     

Психологічно-реабілітаційна допомога демобілізованим воїнам АТО та їхнім сім’ям


               

                2015-2016 роки   практичний психолог з Києва   Наталія Анатоліївна Дідур конфіденційно проводить   з демобілізованими воїнами АТО сеанси психологічної терапії і користується довірою і повагою серед них. Вона надала практичну допомогу десяткам хлопців, що повернулись з зони АТО. А ще вона працює з їхніми дружинам, та сім’ями. Доносить їм реальний стан речей адже хлопці прийшли з війни і вони стали зовсім інші. І їх треба такими сприймати, любити і поважати. На знімку: зустріч у приймальні депутата обласної ради Арсена Дідура з дружинами та мамами воїнів АТО. У селі Жуківка на зустріч з Наталією Дідур прийшло - 23 чоловіки.

                                                                                                             

                2016.     За матеріальної підтримки заступника голови обласної ради Арсена Дідура психологи і педагоги Куликівського району Оксана Кузьменко,Олена Мозоль, Максим Пінчук Вікторія Вареник та Катерина Буй    побували в Чернігівській обласній раді на семінар-навчанні «Попередження посттравматичного стресового розладу в Україні» який провів американський вчений, автор розробок у галузі психологічної реабілітації Роберт Френк Пьюселік.

Відкрив семінар заступник голови обласної ради Арсен Дідур , який наголосив на важливості проведення такого тренінгу у Чернігові. Ми розуміємо, що наші воїни, патріоти, які проходять пекло війни, захищаючи нашу Батьківщину, потребують психологічно-реабілітаційної допомоги, щоб повернутися до нормального життя. Як це зробити нам порадить Френк Пьюселік – американський психотерапевт, автор технік консультування, призначених для роботи з ветеранами з ПТСР, з їхніми сім'ями та оточенням, автор розробок у галузі психотерапії та реабілітації алкогольної і наркотичної залежності. Він працював із ветеранами та їх сім'ями   Другої світової війни, у Кореї, В'єтнамі, Афганістані, Іраку. Його програми по роботі з ветеранами використовуються психологами американської армії. З 2014 року він. навчає лікарів, психологів, волонтерів та консультантів з різних куточків України. Зустріч була для нас повчальною і активізувала нашу роботу.

03.02.2016 р. Від заступника голови, депутата Чернігівської обласної ради Арсена Дідура покладено червоні гвоздики до пам’ятника   Ігоря Сніжка, помічником - консультантом депутата Катериною Буй. У Куликівці відзначили роковини загибелі у зоні АТО підполковника Збройних Сил України уродженця Куликівки Ігоря Сніжка. Година пам'яті проходила біля приміщення Куликівської ЗОШ І-ІІІ ст., Вшанувати пам'ять героя зібралися рідні і близькі Ігоря Сніжка, селищний голова Наталія Борщан, представники райвійськкомату, члени районних громадських організацій: Спілки ветеранів АТО, ветеранів України, "Союз Чорнобиль України", воїнів-інтернаціоналістів "Козак", учні та вчителі Куликівської школи, помічники депутатів, жителі селища. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблого земляка та усіх патріотів, що віддали життя за Україну, пройшли колоною на кладовище та поклали квіти на могилу Ігоря, вшанували його пам'ять хвилиною мовчання.

                                                                            

  

                              

       19.02.2016 р. У районному будинку культури відбулися збори громадськості, присвячені другим роковинам трагічних подій на Майдані та з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні. На пам’ятному зібранні представляла   депутата обласної ради Арсена Дідура його його помічник – консультант Катерина Буй,                         Вшанувати пам'ять учасників Революції гідності, що що два роки тому віддали свої життя, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, прийшли учасники і очевидці Майдану, учасники АТО, керівники та працівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, районних установ, представники громадських організацій, політичних партій, учнівська молодь.

    

  28.03.2016 р. Голова районної ради Наталія Халімон, вручила медаль "Захиснику Вітчизни" учаснику АТО Миколі Гурину із Кладьківки та передала йому вітання від заступника голови обласної ради Арсена Дідура, який в районі   надає значну допомогу воїнами АТО. Для Миколи Гурина це вже не перша нагорода за його військову звитягу. Рік тому, 31 березня 2015 року, під час робочої поїздки до Чернігівської області Президент України Петро Порошенко відвідав Чернігівський військовий госпіталь, де проходили лікування і реабілітацію учасники АТО, в числі яких був і Микола Гурин. Микола Іванович на той час проходив лікування після поранення у зоні АТО. За мужність і героїзм, виявлені у ході військових дій, Микола Гурин був нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня. Нагороду герою вручив особисто Президент України Петро Порошенко.    У госпіталі Миколу Гурина та інших атовців з Куликівки , які проходили курс реабілітації чи лікування,   за дорученням Арсена Дідура провідала з продуктовими пакетами ПрАТ «Куликівське молоко» помічник – консультант депутата Катерина Буй.

                       10.09.2016. За матеріальної підтримки заступника голови, депутата обласної ради Арсена  Дідура воїни АТО з дружинами побували в Батурині.

            Екскурсія проходила в рамках програми психологічної реабілітації воїнів АТО та їх родин, яку вже другий рік поспіль активно підтримує Арсен Володимирович. Координацію реабілітаційної програми забезпечила столичний психолог Наталія Дідур. Супроводжувала екскурсійну поїздку помічник-консультант депутата обласної ради Арсена Дідура Катерина Буй. Учасники екскурсії не лише чудово та з користю провели час, а й прекрасно відпочили, отримали безліч позитивних емоцій, познайомились з історією рідного краю, України.

  

  

       Подяка в районній газеті «Поліська правда»  від спілки ветеранів антитерористичної операції.                                              

             Хочемо висловити щиру вдячність за організацію поїздки в Батурин для воїнів АТО та їхніх   дружин психологу нашого центру Наталії Анатоліївні Дідур, за матеріальну підтримку - заступнику голови обласної ради Арсену Володировичу Дідуру, за надання транспорту - голові районної організації Аграрної партії України, депутату обласної ради Віктору Владиславовичу Трушу.

             Спасибі за надану можливість ближче познайомитися з історією України, цікаву екскурсію, приємне спілкування і добре проведений час. Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, добра і достатку, успів у будь яких починаннях.


  

                28.09.2016 р. За матеріальної підтримки заступника голови обласної ради Арсена Дідура, голови Куликівської районної ради Наталії Халімон, яка взяла активну участь у тренінгу, та підтримки практичного психолога Наталії Дідур, відбулося перше арт-терапевтичне заняття для дружин воїнів АТО.

Заняття провела практичний психолог Центру позашкільної освіти, голова громадської організації «Джерело творчості» Оксана Кузьменко.

                З великим бажанням жінки виготовляли сімейний оберіг – підкову щастя, прикрасили її білими трояндами. Арт-терапія сподобалася всім учасникам тренінгу      У Маши Зінченко, Ірми Ліпартії, Надії Масльонко – чоловіки у зоні АТО і на серці була тривога.

               Ірина Медвідь, Альона Джума, Тамара Сачко, Людмила Дмитришина, Антоніна Нестеренко говорили більше про радість і любов, адже їхні чоловіки з АТО повернулися живими. Всі переконалися, що мистецтво має цілющі дії.

               

  

               24.11.2016 р. У сім’ї демобілізованого воїна АТО - народилася   дівчинка. Сергій Пархоменко сьогодні привіз Софійку з дружиною додому в Куликівку. Це добрий знак - дівчатка народжуються для МИРУ, любові та щастя. В родині воїна панував святковий настрій.

                З народженням другої донечки, яку назвали Софійкою, Таню і Сергія вітали подарунками аграрії : від імені заступника голови, депутата Чернігівської обласної ради Арсена Дідура його помічник - консультант   Катерина Буй, голова Куликівської районної ради Наталія Халімон, воїни АТО - голова громадської організації ветеранів АТО Микола Безбородько, та депутат Куликівської селищної ради Олександр Пронін.

         

                29.11.2016 р. Зустріч з воїнами АТО та їхніми дружинами в с. Ковчин за підтримки депутата обласної ради Арсена Дідура.        На зустріч прибули помічник -консультант депутата обласної ради Арсена Дідура Катерина Буй, голова Куликівської районної ради Наталія Халімон, практичий психолог Оксана Кузьменко, начальник управління соціального захисту Куликівського району Юлія Постернак. З нами були і сільський голова Валентина Шестак, директор будинку культури Паша Пономаренко та директор школи Раїса Шило. Цього дня на зустріч прийшли ті, хто на Сході нашої держави виборював право на мирне і спокійне життя - учасники АТО: Микола Нестеренко, Віктор Вареник, Ігор Баглай з дружинами, Андрій Мороз та Сергій Пінчук які відверто говорили про війну, про пережите, про втрачені на сході життя побратимів. Всі присутні прослухали поради психолога Оксани Кузьменко, отримали відповіді на запитання від Наталії Халімон, Юлії Постернак, Катерини Буй. Нам було приємно чути, що хлопці у селі не мають проблем. Кожному воїну оформлено пільги, виділяється по 2 гектари землі. При потребі можна й будинок отримати з газом, немає гострої проблем з працевлаштуванням.

  

               

        06.12.2016 р. Помічник – консультант депутата Арсена Дідура Катерина Буй в центрі зайнятості зустрілася з нещодавно демобілізованими воїнами АТО.   Від імені депутата обласної ради, заступника голови обласної ради Арсена Дідура привітала з Днем збройних сил України Іллю Кондрачука, Андрія Мороза, Валентина Дідовця, Олександра Дзогого, Олександра Кукоту, Володимира Пильника, Сергія Пономарчука, Василя Ляшенка,Олександра Мину.


              Запросила воїнів в приймальню депутата, розповіла про зустрічі з практичними психологами, які працюють із учасниками бойових дій, щоб якнайшвидше допомогти їм реабілітуватися.       Хлопці були відвертими, говорили про проблеми, що їх хвилюють. Обмінялись телефонами, домовились співпрацювати, допомагати один одному.

     

    Акція милосердя "Здай кров — врятуй життя солдату!"

     5-6.12.2016 р. у районі проходила акція милосердя "Здай кров — врятуй життя солдату!". Ініціювали акцію з донорства крові члени громадської організації «Куликівська районна спілка ветеранів антитерористичної операції».

    

     Акція проводилася за матеріальної підтримки заступника голови обласної ради Арсена Дідура, За результатами акції зібрано близько 9 літрів крові, яка буде використана на врятування життя та збереження здоров’я воїнів АТО.

      18.01.2017 р. У день другої роковини з дня загибелі 19-річного Сергія Парубця в зоні АТО, у рідній Дрімайлівській школі, яку він свого часу закінчив, було відкрито за матеріальної підтримки Арсена Дідура музейну кімнату пам’яті на честь Сергія .

                   

  

«Зірковий олімп» у Ковчинській школі був започаткований в 2010 році депутатом обласної ради Арсеном Дідуром.

Сім років поспіль він приїжджає у школу, щоб привітати переможців конкурсу. Кращі школярі отримують грошові премії, вшановуються вчителі та батьки обдарованих дітей.

             

                 18. 05.2016 р. Актова зала Ковчинської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Л. П. Деполович була переповненою. На довгоочікуване свято зібралися учні, вчителі та батьки, щоб вшанувати переможців та призерів районних, обласних олімпіад, змагань та конкурсів. Щирими оплесками ковчинці зустріли гостей свята, а саме: заступника голови обласної ради Арсена Дідура, голову райдержадміністрації Олексія Ракоїда, голову районної ради Наталію Халімон, депутата районної ради Віктора Зеленського та сільського голову Валентину Шестак.

Відкриваючи урочистості, директор школи Раїса Шило подякувала гостям за те, що виділили дорогоцінний час і прибули на свято, зазначила, що воно проходить за матеріальної підтримки меценатів, депутатів обласної ради Арсена Дідура та Віктора Труш. В цьому навчальному році 12 учнів завоювали призові місця на районних олімпіадах, 6 – захищали честь району на обласних олімпіадах, є й спортивні здобутки.

Заступник голови обласної ради Арсен Дідур, звертаючись до присутніх у залі з вітальним словом, зазначив, що обдаровані й талановиті діти – це майбутнє української держави.

– Вам будувати цю країну, де буде комфортно жити. Тому головне – знайти себе та вирости освіченими людьми і працювати на благо рідного краю, – сказав виступаючий та побажав школярам нових вагомих перемог та подальших успіхів, аби обраний шлях у житті був радісним та світлим.


Арсен Володимирович висловив слова пошани вчителям та батькам, які доклали зусилля для здобуття перемог учнівської молоді і подякував усім, хто опікується освітою та вихованням підростаючого покоління та вручив премії «Зірковий олімп-2016» учням.

Керівники району та заступник голови обласної ради вітали в номінації «Талант і майстерність» учителів та викладачів Ковчинської школи, які підготували переможців та призерів предметних олімпіад, різноманітних змагань і творчих конкурсів В.Д. Тирлич, Н.М. Півень, С.Ф. Клименко, Ю.С. Зеленську, В.П. Яцину, Л.Ф. Ткаченко, І.С. Фесюка, В.І. Стеценко, В.А. Стеценко. В номінації «Батьківській олімп» було висловлено щирі слова вдячності, глибокої поваги батькам, діти яких, стали гордістю школи та села.

 

 


               


                  

             Звернення громадян до депутата обласної ради Арсена Дідура

У Куликівці за адресою вулиця Перемоги,97 працює громадська приймальня Арсена Володимировича Дідура. . Щодня до нею заходять люди, керівники територіальних громад, громадських організацій, виборці   зі своїми проблемами, просять підтримки, порад і матеріальної допомоги. До 150 звернень виборців розглянуті депутатом, багато питань вирішено на обласному і районному рівнях. Учасникам АТО, людям, яких спіткала біда виділяється матеріальна допомога. Значна сума грошей виділена на реабілітацію воїнів АТО та їх сімей.

Виконано звернення Куликівської селищної ради. За піклуванням Арсена Дідура серед видатків обласного фонду на 2016 рік – виділено 3 млн. грн. на продовження реконструкції очисних споруд у Куликівці.

           Щороку в газеті «Поліська правда» від жителів району друкують десятки Подяк Арсену Дідуру за чуйність, доброту, увагу та матеріальну допомогу. Одна з них друкується щороку протягом всього часу депутатської діяльності Арсена Володимировича. Бо…

               

                Щодня в Орлівський будинок одиноких людей похилого віку завозиться безкоштовно 10 літрів молока від депутата обласної ради Арсена Дідура.

                                                      СЛОВА ПОДЯКИ

                Адміністрація територіального центру соціального обслуговування та підопічні стаціонарного відділення щиро дякують депутату обласної ради Арсену Володимировичу Дідуру за його чуйність, сердечність і небайдужість до немічних людей похилого віку та безкорисливу допомогу.

                Бажаємо міцного здоров’я, благополуччя, енергії та наснаги у справах. Нехай на життєвому шляху та в кожній справі Вас супроводжує успіх та людська вдячність.

2016. Кошти виділені з обласного бюджету на виконання депутатських повноважень

розподілялися за Зверненнями   виборців територіальних громад:

- 5600 грн. - Куликівский ясла – садок «Ромашка» на придбання спортивного інвентарю (сухий басейн, великі ігрові модулі) для проведення фізкультурно - оздоровчої роботи з дітьми.

- 2000 грн. Село Орлівка . Орлівський Будинок культури – на ремонт актового залу.

- 2000грн. Село Хибалівка. Хибалівський фельдшерсько-акушерський пункт комунального закладу «Куликівська центральна районна лікарня» -виділено кошти на заміну вікон на енергозберігаючі скло-пакети.

- 2000грн. Село Вересоч. Сільська лікарська амбулаторія комунального закладу «Куликівська центральна районна лікарня» - виділено кошти на придбання нових шин для автомобіля швидкої допомоги.

- 1500грн. Село Ковчин. Ковчинська ЗОШ І-ІІІст. виділено кошти на проведення запровадженого свята «Зірковий олімп» - вручено грошові премії переможцям районних, обласних та всеукраїнських олімпіад.

- 1000грн. Село Дрімайлівка. Виділено матеріальну допомогу Мірошник Яні Юріївні (на погорілля.)

- 1000 грн. Село Дроздівка. Дроздівський фельдшерсько-акушерський пункт комунального закладу «Куликівська центральна районна лікарня» - придбання медикаментів для невідкладної допомоги малозабезпеченим та багатодітним сім’ям.

- 2000 грн. Село Салтикова Дівиця. Сільська лікарська амбулаторія комунального закладу «Куликівська центральна районна лікарня» - виділено кошти на придбання компресорного інгалятора та медичної сумки-укладки для надання невідкладної медичної допомоги 1180 жителям села.

- 1500 грн. Село Смолянка.   Смолянська сільська рада – виділено кошти на благоустрій сільського стадіону.

- 2000 грн. Село Дрімайлівка. Дрімайлівська ЗОШ І-ІІ ступенів. На облаштування кімнати пам’яті кіборга Сергія Парубця, який загинув у боротьбі з російським агресором в зоні АТО.

- 2500 грн. Село Виблі. Виблівський Будинок культури – виділено кошти на придбання звукових мікрофонів та додаткового реквізиту для звукопідсилюючої апаратури, що дасть змогу проводити і виїзні концерти в сусідніх селах.

- 2000 грн. Село Орлівка. Орлівська ЗОШ І-ІІІст. на придбання принтера.

                                                                                                    За підсумками 2016 року.