Головна 
 Районна влада 
 Візитівка району 
 Новини  
 Гуманітарна сфера 
 Відпочинок 
 Довідка 
 Сторінки установ і організацій 
 Сторінка депутатів 
Головна
Пошук
Контакти
Мапа сайту

ТРУШ ВІКТОР ВЛАДИСЛАВОВИЧ
ДІДУР АРСЕН ВОЛОДИМИРОВИЧ

Пошук по сайту


Авторизація

Запам'ятати мене на цьому комп'ютері
  Забули свій пароль?
  Реєстрація


Головна / СТОРІНКА ДЕПУТАТІВ / ХАЛІМОН НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА

ХАЛІМОН НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА

Версія для друку Версія для друку

ЗВІТ ДЕПУТАТА КУЛИКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

ВІД АГРАРНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ

ХАЛІМОН НАТАЛІЇ МИКОЛАЇВНИ

ЗА 2016 РІК

(21 територіальний виборчий округ: с. Ковчин, с. Українське)


Уже 17 років в Ковчинській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Л.П. Деполович існує традиція проводити родинне свято з нагоди вручення паспортів випускникам школи. Цьогорічне свято відбулося 05 березня. В урочистій обстановці, з патріотичним піднесенням та неприхованою гордістю отримали свій найважливіший життєвий синьо-жовтий документ, котрий підтверджує стійкий правовий         зв'язок з державою, 18 юнаків та юнок с. Ковчин та с. Авдіївка. Паспорти майбутнім випускникам Ковчинської школи вручали депутат та голова Куликівської районної ради Наталія Халімон, депутат районної ради Віктор Зеленський та сільський голова Ковчина Валентина Шестак.

У своїх вітальних виступах гості зичили юним громадянам України щасливої долі, життєвої мудрості, нагадавши, що паспорт, збільшує відповідальність перед собою, суспільством і державою. Тому, відтепер, кожен крок має бути більш продуманим, а кожне рішення більш виваженим. Усі виразили впевненість у тому, що нинішні випускники стануть достойними громадянами своєї держави, справжніми патріотами України.


Важливим та незмінним атрибутом новорічних свят завжди була ялинка. Кожен дбайливий господар намагається порадувати свою родину новорічною красунею. Ця ж проблема – де дістати за доступною ціною новорічне дерево – щороку також хвилює і небайдужих сільських/селищного голів. У зв’язку з цим Куликівська районна рада ініціювала Акцію «Головна ялинка села/селища», у ході якої запропонувала сільським головам висадити в центрі села ялинку, яка в майбутньому стане «головною новорічною».

18 березня майбутня красуня була висаджена на районній площі на місці колишнього пам’ятника Леніну. Це сизо-голуба ялина заввишки 2,5 м. Районна рада закликала всіх сільських голів підтримати започатковану акцію.

Цього ж дня сизо-голуба красуня з’явилася і в центрі с. Ковчин. Це – подарунок односельцям від депутата та голови районної ради Наталії Халімон.


Напередодні світлого свята Воскресіння Господнього, у рамках єдиного дня депутата 27-28 квітня 2016 року, депутати Куликівської районної ради провели Великодню акцію, у ході якої привітали з наступаючими Пасхальними святами дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та дітей, що опинилися в скрутних життєвих обставинах. Депутат та голова районної ради Наталія Халімон вітала зі святами дітей Ковчина та Авдіївки, спілкувалася з родинами та вручила подарункові набори, до складу яких традиційно ввійшли паска, шоколадні яйця та цукерки. Всього подарунки отримали 24 дітей із Ковчина та Авдіївки (по району акцією було охоплено 68 дітей).


18 травня актова зала Ковчинської ЗОШ І-ІІІ ступенів була переповнена. На довгоочікуване свято вшанування кращих учнів школи – переможців Всеукраїнських олімпіад, конкурсів, турнірів зібралися учні, вчителі, батьки, жителі с. Ковчин. На «Зірковий олімп – 2016» прибули почесні гості: заступник голови Чернігівської обласної ради Арсен Дідур, депутат та голова районної ради Наталія Халімон, голова райдержадміністрації Олексій Ракоїд, депутат районної ради Віктор Зеленський, сільський голова Валентина Шестак та голова Громадської ради при Головному управлінні Державної фіскальної служби Чернігівської області Сергій Калашник. Гості вручали грошові відзнаки учням-переможцям, грамоти та подяки учням, вчителям та батькам. Наталія Халімон, крім цього, вручила ще й «депутатський» подарунок школі – проплату за шкільний Інтернет.


У рамках угоди про співпрацю, підписаної Куликівською районною радою та Навчально-науковим Інститутом історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського, 22 червня 2016 року в с. Ковчин відбулася Перша Куликівська районна краєзнавча конференція. Учасниками конференції стали сільські та селищний голови, бібліотекарі, педагогічні працівники, працівники районної ради та почесні гості з Чернігова – кандидат історичних наук, професор, директор Навчально-наукового Інституту історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського, голова Правління Чернігівської обласної організації Національної спілки краєзнавців України Олександр Коваленко; кандидат історичних наук, доцент, заступник директора з наукової роботи Марина Кеда; кандидат історичних наук, доцент, завідувач кафедри історії України Олександр Рахно, кандидати історичних наук, доценти Андрій Острянко, Людмила Ясновська, Олег Воронко, пошукувач кафедри історії України Світлана Скоренок та ін.

Відкрила та вела конференцію кандидат педагогічних наук, голова Куликівської районної ради, член Національної спілки краєзнавців України Наталія Халімон. У своєму виступі вона привітала всіх учасників зібрання та презентувала гостям Куликівський район.


1 вересня 2016 р. Свято Першого дзвоника. Всі дороги в цей день вели до школи. Гамірно і веселолюдно було цього дня на подвір’ї Ковчинської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Л.П. Деполович. Біля шкільного порогу зібралася вся шкільна родина: учні, вчителі, батьки, працівники школи, жителі села.

Теплі слова привітань звучали на адресу всіх учасників навчально-виховного процесу і від депутата та голови районної ради Наталії Халімон, яка прибула на свято з подарунком.


24 вересня 2016 р. Свято села в Ковчині. Односельців зі святом щиро вітала депутат та голова районної ради Наталія Халімон, бажаючи миру, злагоди та процвітання ковчинській громаді, здоров’я, щастя і добробуту кожному жителю села. Подарунки від депутата отримала цього дня сільська рада та будинок культури.

28 листопада у Будинку культури села Ковчин відбулася зустріч представників Центру соціально-психологічної допомоги з демобілізованими воїнами АТО та їхніми дружинами. На зустріч прибули депутат та голова Куликівської районної ради Наталія Халімон, помічник-консультант депутата обласної ради Арсена Дідура Катерина Буй, практичний психолог Центру Оксана Кузьменко та начальник управління соціального захисту Куликівського району Юлія Постернак. З нами були і сільський голова Валентина Шестак, директор будинку культури Паша Пономаренко та директор школи Раїса Шило.

Цього дня на зустріч прийшли ті, хто на Сході нашої держави виборював право на мирне і спокійне життя - учаснки АТО: Микола Нестеренко, Віктор Вареник, Ігор Баглай з дружинами, Андрій Мороз та Сергій Пінчук. Чоловіки відверто говорили про війну, про пережите, про втрачені на сході життя побратимів.

Всі уважно прослухали поради психолога Оксани Кузьменко, отримали відповіді на запитання від Наталії Халімон, Юлії Постернак, Катерини Буй. Нам було приємно чути , що хлопці у селі не мають проблем. Кожному воїну оформлено пільги, виділяється по 2 гектари землі. При потребі можна й будинок отримати з газом, немає гострої проблем з працевлаштуванням.


10 грудня у Ковчинському будинку культури відбувся святковий вечір з нагоди 5-річчя ансамблю народної пісня «Десняночка». З першим ювілеєм творчий колектив вітала депутат та голова районної ради Наталія Халімон, яка крім традиційного подарунка зробила ще й фінансовий внесок на майбутні сценічні костюми колективу.


День Святого Миколая. Зимові свята, як казку, завжди з нетерпінням чекає дітвора. Святкові зустрічі зі Святим Миколаєм розпочалися цього року на Куликівщині з 16 грудня. Улюблений Святий всієї малечі першим завітав до діточок Ковчинського ДНЗ «Сонечко». Разом зі Святим Миколаєм на гостині побувала депутат та голова районної ради Наталія Халімон, котра вручила вихованцям подарунки та солодощі.

Звернення громадян

          У 2016 році до депутата та голови районної ради надійшло 23 звернення від жителів с. Ковчин. Проблематика звернень в основному пов’язана з наданням допомоги у вирішенні нагальних питань закладів соціальної сфери – школи, ДНЗ, ФАПу, сільського будинку культури, бібліотеки. 5 ковчинців звернулися за наданням матеріальної допомоги на лікування. 4 звернення стосувалися вирішення соціально-побутових проблем. 2 колективні звернення: депутатів Ковчинської сільської ради щодо сприяння у вирішенні земельних питань, пов’язаних із реалізацією земельного права на 2 га землі для ведення особистого селянського господарства та жителів вул. Широка щодо підключення приймального молочного пункту до електропостачання. Всі звернення громадян розглянуті і позитивно вирішені.

       
© КУЛИКІВСЬКА РАЙОННА РАДА, 2014