Офіційний сайт Куликівського району Чернігівської області

ЗВІТ ДЕПУТАТА ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВІД АГРАРНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ ТРУША ВІКТОРА ВЛАДИСЛАВОВИЧА ЗА 2016 РІК

                    Про діяльність депутата обласної ради В.В. Труша свідчать численні подяки на сторінках Куликівської районної газети «Поліська правда» та Інформаційного бюлетеня Куликівської районної організації АПУ. У № 46 від 17 листопада 2016 року Чернігівської обласної газети «Деснянська правда» опубліковано інтерв’ю з В.В. Трушем, де окреслено основні пріоритети у його роботі і житті. Хоч як багато зроблено, утім Віктора Владиславовича завжди засмучують моменти, коли розуміє, що окремі питання із звернень виборців при всьому бажанні не вдається вирішити відразу.   Адже багато чого залежить від органів влади вищого рівня, від низки законодавчих моментів, а також у великій мірі від бюрократичного та корупційного механізму, який так швидко подолати у нашій державі не вдається. Як людина слова і діла, депутат завжди відкритий і відвертий зі своїми виборцями та робить усе від нього залежне задля виконання своїх повноважень та доручень виборців, добросовісно виконуючи свій депутатський обов’язок.

·         Сесійна діяльність та робота в комісіях обласної ради

З початку роботи депутатів Чернігівської обласної ради 7-го скликання відбулося 7 сесій, на яких було розглянуто майже 400 актуальних питань життєдіяльності області, в тому числі прийнято 19 галузевих Програм. Віктор Владиславович Труш брав участь в усіх пленарних засіданнях Чернігівської обласної ради, тож, відповідно, підтримував рішення, зокрема, що стосувалися розподілу та виділення коштів на реалізацію усіх проектів та програм у тому числі і на території Куликівського району. Відповідно до рішення першої сесії обласної ради сьомого скликання 2 грудня 2015 року № 4-1/VII, Труш В.В. обраний членом Постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, екології, природокористування та земельних відносин.

·                Політична діяльність


На звітно-виборчій конференції Куликівської районної партійної організації Аграрної партії України, яка відбулась 6 травня 2016 року, В.В.Труш обраний головою районної організації АПУ, був делегатом Х Всеукраїнського з’їзду Аграрної партії України, член Аграрної ради АПУ. На всіх сесіях Чернігівської обласної ради своїм голосуванням підтримував усі рішення, які ініціювала та підтримала фракція Аграрної партії України. Разом з іншими аграріями був учасником акцій протесту під стінами Верховної Ради стосовно скасування спец режиму оподаткування для аграрного бізнесу та мораторію на продаж землі в Україні.

·                     Звернення громадян


   У Куликівці у приміщенні СФГ «Колос» працює громадська приймальня депутата В.В.Труша та здійснюється особистий прийом громадян. За 2016-й рік надійшло, розглянуто та надано відповіді на 223 звернення громадян, що були озвучені як на особистому прийомі, так і надійшли у письмовому вигляді. Проблематика звернень в основному пов’язана з наданням допомоги у вирішенні нагальних питань закладів соціальної сфери - установи освіти, медицини, сільські будинки культури, бібліотеки тощо - (85), різнопланової допомоги учасникам АТО та їх родинам (9), фінансової допомоги на лікування та операції жителям району (44), допомога громадським організаціям, дитячим колективам, релігійним громадам, сім’ям, що потрапили у складні життєві ситуації тощо (73) та інше (12).

·                Допомога учасникам АТО, їх родинам та військовим формуванням ЗСУ.

   Придбання зимового обмундирування для учасників АТО - військовослужбовця за контрактом з с. Вересоч – (за зверненням його дружини) та з Куликівки ( за зверненням матері); фінансова допомога для демобілізованого учасника АТО та надання пелетів для опалення будинку (с. В.Муравійка); на лікування та реабілітацію учасника АТО з Куликівки ( на звернення його матері); допомога матері учасника АТО – сіно та солома для худоби (с. Дрімайлівка); придбання та надсилання у зону АТО запчастин для автомобілів (за зверненням демобілізованого учасника АТО з с. Ковчин та командира військового підрозділу в зоні АТО); безоплатне передання автомобіля для потреб АТО; фінансова допомога військовій частині А4583; фінансова допомога на придбання оргтехніки для потреб місцевого військкомату; надання фінансової допомоги родинам загиблим у АТО правоохоронцям через Фонд правозахисних органів «Правозахист»; фінансова допомога на облаштування у с. Дрімайлівка музейної кімнати загиблого у АТО «кіборга» Сергія Парубця; надання транспорту для екскурсійних поїздок демобілізованих учасників АТО з дружинами у Батурин, Качанівку та Соколиний хутір з метою реабілітаці.

·                     Взаємодія з громадами


- Участь депутата у 8-ми сесіях Куликівської районної ради, зустріч з депутатами Кладьківської, Смолянської, Хибалівської та Дрімайлівської сільських рад, виїзні приймальні громадян у цих селах.

- Участь депутата та його помічників у загальних зборах у сільських громадах, долучення до вирішення важливих питань, піднятих громадянами, вирішення проблем на рівні керівництва громад, району та області, (депутатські запити, звернення до керівників установ, організацій та відомств задля вирішення проблем, роз’яснення спірних питань та надання відповіді – усної чи письмової - у кожному конкретному випадку). Це питання транспортного сполучення, якості надання послуг по електропостачанню, якості питної води, копання та очищення ставків для напування громадської худоби, питання щодо соціальних виплат пільговим категоріям населення та інше).

- Надання фінансової допомоги для вирішення нагальних питань життєдіяльності сільських громад: на посилене харчування дітей, буріння свердловини для водопостачання, встановлення паркану для дитячого садка у с.Авдіївка, придбання столового посуду для дитячого садка у с. Жуківка та школи у с. Дрімайлівка, для зміни вікон у Хибалівському ФАПі, для проведення «Зіркового олімпу» та проведення ремонту у Ковчинській школі, придбання акумулятора для автомобіля швидкої допомоги   у Виблівську амбулаторію, на відкриття дитячого садка у с. Вересоч та інше.


- Участь та благодійна допомога на проведення свят сіл Куликівського району, а також цінні подарунки на потреби кожної з громад.( міні-холодильник для ФАПу в Б.Муравійці, оргтехніка для Горбівської сільської ради, ноутбук для Орлівського будинку культури, футбольні м’ячі для Виблівської команди та інше.

- Допомога технікою для розчищення доріг від снігу в окремих селах району.

·                     Благодійна діяльність

      Загалом на благодійну діяльність депутатом витрачено особистих коштів понад 458 тис. грн.: на подарунки вихованцям дитячих садочків району, дітям з особливими потребами та дітям працівників СФГ «Колос» до Дня Святого Миколая (понад 30 тис. грн.); на проведення новорічних заходів у сільських закладах культури ( 8500 грн.); на урочисте святкування Дня учителя для педагогів району за участю солістів Обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм ( близько 10 тис. грн.); на продуктові набори учасникам Другої Світової війни з нагоди Дня Перемоги ( 9 тис. грн.); на передплату обласної газети «Деснянська правда» нагородженим орденами ветеранам сільськогосподарського виробництва (понад 10 тис. грн.); для закупівлі необхідного медичного обладнання в Чернігівський обласний онкодиспансер (10 тис. грн.), жителям району, які потребували невідкладного лікування, а також постраждалим від пожеж (85 тис. грн.); видання збірки творів майстрів художнього слова Куликівщини (5 тис. грн.), на транспортні витрати для поїздки хореографічного ансамблю «Колосок» Куликівської музичної школи на Міжнародний дитячий фольклорний фестиваль до Туреччини (5 тис. грн.); на придбання лавок для кінотеатру під відкритим небом у Куликівці (2900 грн.) на ремонт Михайлівської церкви у Куликівці, поточні витрати С.Дівицької Миколаївської церкви та Салтиково-Дівицької недільної школи, на опалення церковної споруди у с. Вересоч (понад 40 тис. грн.); на розвиток спорту у районі (понад 40 тис. грн.) та інше.

·         Розподіл коштів, виділених з обласного бюджету на виконання доручень виборців на 2016 рік ( 100 тис. грн.)

Ø Ремонт приміщення бібліотеки та сільської ради у с. Жуківка.           (10 000 грн.)

Ø Ремонт огорожі кладовища на території Салтиково -Дівицької сільської ради.                                                                                                                        (5000 грн.)

Ø Куликівський район. сільська рада. Облаштування автобусної зупинки у с. Авдіївка.       (5000 грн.)

Ø Ремонт та оснащення Будинку фольклору у с. Грабівка.          (5000 грн.)

Ø Придбання та встановлення паркану у центрі села Бакланова-Муравійка. (5000 грн.)

Ø Придбання будівельних й інших необхідних матеріалів та виконання робіт по ремонту Обеліску, могили Героя Радянського Союзу С.І. Довгого та виконання інших робіт по благоустрою с. Дроздівка. (5000 грн.

Ø Поточний ремонт та зміцнення матеріально-технічної бази ДНЗ «Пролісок» с. Вересоч. (5000 грн.)

Ø Заміна віконних блоків сільської лікарської амбулаторії у с. Вересоч.          (5000 грн.)

Ø Облаштування свердловини для водопостачання на території села Вершинова Муравійка.             (5000 грн.)

Ø Придбання сценічних костюмів для учасників старшого ансамблю Куликівської дитячої музичної школи.      (5000 грн.)

Ø Будівництво водогону по вулицях Лазарівка та Шумалівка у с. Дроздівка   (15000 грн.)

Ø Придбання ігрових елементів для дитячого майданчика ДНЗ          «Сонечко» с. Авдіївка. (15000 грн.)

Ø Надання адресної матеріальної допомоги громадянам,    які опинилися у складних життєвих ситуаціях Орлівки, Авдіївки, Салтикової Дівиці та Куликівки,.        (15000 грн).

·         Реалізація проектів.

-          Продовжується втілення проекту «Інформаційний бюлетень Куликівської районної організації Аграрної партії України». У 2016 році вийшло у світ 9 номерів цього районного інформаційного видання, накладом 5000. Щомісяця новий випуск бюлетеня отримують жителі всіх населених пунктів району через поштову службу та від партійних активістів. Видання інформує про політику сьогодення та новини від центральних органів Аграрної партії, роботу обласної партійної організації, зокрема обласних депутатів та, у найбільшій мірі, про події у районі, що стосуються діяльності місцевих депутатів та посадових осіб місцевого самоврядування, обраних   від Аграрної партії. А також у виданні друкуються   цікаві краєзнавчі матеріали та інші, пов’язані з Куликівщиною, господарськими питаннями аграрного спрямування і взагалі всіх сфер життєдіяльності.


- Значних успіхів та результатів досягнуто від реалізація проекту «Безпілотні літальні системи», який впроваджується вихованцями авіамодельного гуртка, що працює при Горбівській школі. Для втілення задуму депутатом вже виділено понад 20 тис. грн. власних коштів. Вихованці гуртка разом зі своїм керівником сконструювали безпілотний літальний апарат з дальністю польоту на відстань до 5 км. і стали переможцями   кількох обласних конкурсів. А 15 -17 листопада Артем Яковлев, вихованець гуртка, учень Горбівської школи Куликівського району, став переможцем 7-ї Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних іннованоційних проектів “Майбутнє України”. Науковий керівник – Віталій Дєдков. Безпілотні літальні апарати сьогодні - доволі грізна зброя, яка дає перевагу в умовах війни. Тому «пташка», яку розробили Горбівські авіамоделісти, без сумніву, може бути знахідкою для підрозділів АТО.


- Триває реалізація проекту «Країна дитячих мрій», що стосується облаштування нових та доповнення ігровими елементами вже існуючих дитячих майданчиків на території населених пунктів району, придбання ігрових, спортивних та розвиваючих матеріалів для ДНЗ. (Куликівка, Кладьківка, Авдіївка, Горбове та інші. )

      Хтось із мудрих сказав: «У житті не потрібно бути важливим, а важливо бути потрібним». Це твердження і є девізом    життя та всіх щоденних справ нашого депутата, адже все, що він робить, потрібно людям, його виборцям, його землякам. Напевно, у цьому і є сенс життя депутата   і просто людини Віктора Владиславовича Труша.

© «Мережа АйТі-Консалтинг », 2006