Офіційний сайт Куликівського району Чернігівської області


На допомогу платникам: терміни звітування та сплати податків у грудні 2016 року

 

Для своєчасного подання звітності до фіскальних органів та сплати податків і зборів до бюджету України Чернігівська ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області  нагадує про терміни подання звітності та сплати податків у грудні 2016 року:

 

Останній день подання звітності у грудні:

   09.12.2016 - звітів про обсяги виробництва та реалізації спирту, алкогольних напоїв, тютюнових виробів  за серпень 2016р. (форми звітів № 1-РС, № 2-РС, № 3-РС) та звітів про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв, тютюнових виробів за жовтень 2016р. (форми звітів № 1-ОА, № 1-ОТ, № 1-РА, № 1-РТ); попередньої заявки-розрахунку про потребу в марках акцизного податку (на лютий 2017р.); декларації про максимальні роздрібні ціни на підакцизні товари/продукцію;

 

         15.12.2016 - звіту про використання книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок) (форма № ЗВР-1) за листопад 2016р.; довідки про використані розрахункові книжки за листопад 2016 року;

 

   16.12.2016 - заяви щодо переходу на спрощену систему оподаткування з I кварталу 2017р. та розрахунку доходу за попередній календарний рік; заяви платником єдиного податку про перехід на іншу групу платника єдиного податку; 

         19.12.2016 - корегування попередньої заявки-розрахунку про потребу в марках акцизного податку (на грудень 2016р.);

   20.12.2016 - податкової декларації з податку на додану вартість за листопад 2016р.;  декларації з акцизного податку за листопад 2016р.; звіту про суми нарахованої заробітної застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску до фіскальних органів (форма № Д4 (місячна)) за листопад 2016р.; податкової декларації з рентної плати за листопад 2016р.; податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) за листопад 2016р., платниками, які обрали місячний період для звітування, та за нововідведені земельні ділянки або за новоукладеними договорами оренди землі у листопаді;

 

    21.12.2016 - заяви про відмову від спрощеної системи оподаткування з I кварталу 2017 року;


Укладаємо договір «Про визнання електронних документів»

Про те, яким чином укласти договір «Про визнання електронних документів» з органом ДФС в електронному вигляді розповіли в управлінні обслуговування платників Чернігівської ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області.

 Фахівці зазначили, що для укладення договору «Про визнання електронних документів» з органом ДФС в електронному вигляді можуть бути використані безкоштовні програми та онлайн - сервіси, що надані компаніями - учасниками Меморандуму щодо поліпшення процесу подання звітності, впровадження електронних сервісів та розвитку електронного документообігу, які доступні у розділі «Програмне забезпечення» інформаційного ресурсу АЦСК ІДД за посиланням http://acskidd.gov.ua

При цьому, потрібно також враховувати, що посилені сертифікати ключів підписувачів (платників податків), які отримали послуги електронного цифрового підпису від АЦСК ІДД, передаються до органів ДФС автоматично при підписанні договору «Про визнання електронних документів», використовуючи для цього спеціалізоване програмне забезпечення, онлайн - сервіси, у тому числі надані компаніями - учасниками Меморандуму щодо поліпшення процесу подання звітності, впровадження електронних сервісів та розвитку електронного документообігу, які доступні у розділі «Програмне забезпечення» інформаційного ресурсу АЦСК ІДД за посиланням http://acskidd.gov.ua Тобто надавати до органів ДФС посилені сертифікати не потрібно. Ними органи ДФС користуються лише під час перевірки електронної звітності та ідентифікації осіб, які її підписали.

Нагадаємо, що для отримання безкоштовного ключа електронного цифрового підпису (ЕЦП) потрібно звернутися до  сектору реєстрації користувачів при ГУ ДФС у  Чернігівській області за адресою: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 28, 1-й поверх, кім.14. Телефон для довідок: (0462)77-49-27.

Відділ організації роботи Чернігівської ОДПІ

До уваги платників !!!

Чернігівська ОДПІ у грудні   поточного року проводить для платників податків:

6 грудня 2016 року об 11.00 у Центрі обслуговування платників інспекції  семінар з  новоствореними СГД - фізичними особами;

           15 грудня 2016 року об 11.00 у Центрі обслуговування платників інспекції  семінар з новоствореними СГД - юридичними особами.

     23 грудня 2016 року об 11.00 у приміщенні актового залу інспекції загальний семінар для платників податків на тему: «Актуальні питання податкового законодавства та законодавства з ЄСВ.  Електронні сервіси та адміністративні послуги ДФС України».

        

Чернігівська ОДПІ

Чернігівська податкова запрошує до Центру обслуговування платників

Центром обслуговування платників Чернігівської ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області (далі – Центр) надається широкий спектр безкоштовних послуг для своїх відвідувачів. З початку 2016 року до Центру звернулося майже 226 тисяч платників податків - підприємців та юридичних осіб, а також громадян. Про це повідомила начальник відділу організації роботи ЦОП та надання адміністративних послуг, розгляду звернень та забезпечення доступу до публічної інформації управління обслуговування платників Чернігівської ОДПІ Олена Нюнько.

При цьому, як відмітила податківець, відвідувачам Центру було надано 22 тисячи адміністративних послуг. Найбільш запитуваною серед послуг  є видача  картки платника податків та внесення до паспорта громадянина даних про реєстраційний номер облікової картки платника. З початку року нею скористалися 10,8 тисяч громадян. На другому місці - послуга з реєстрації книг обліку розрахункових операцій -  зареєстровано понад 3 тисячі книг.

Затребувані також і послуги з реєстрації книги обліку доходів платників єдиного податку та книги обліку доходів і витрат (зареєстровано понад 2,5 тис.), надання витягу з реєстру платників єдиного податку (понад 2,8 тис.), видачі довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету (809).

У Центрі для зручності відвідувачів розміщена тематична друкована продукція, оформлені інформаційні стенди, що містять зразки заповнення заяв, податкової звітності, актуальну інформацію з питань оподаткування.

У залі очікування забезпечено трансляцію актуальної інформації на ТV-моніторах, працює Wi-Fi. Громадяни та суб’єкти господарювання, завітавши до  інспекції, мають змогу проконсультуватися з необхідних питань із кваліфікованими працівниками Центру.  

«Надання якісних адміністративних, консультаційних, інформаційних послуг, впровадження прогресивних методів у вигляді електронних сервісів і нових форм обслуговування та створення сприятливих умов для платників податків є пріоритетними завданнями у діяльності інспекції», - зазначила  Олена Нюнько.

Нагадаємо, що Центр обслуговування платників Чернігівській ОДПІ  знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 28, тел.: 65-28-25,15-07.                                                                                                                                                Графік роботи: понеділок - четвер з 9 год. 00 хв. до 18 год. 15 хв., п’ятниця - з 9 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв., обідня перерва з 13 год. 00 хв. до 14 год. 00 хв., субота - з 9 год. 00 хв. до 13 год. 00 хвилин.

Відділ організації роботи Чернігівської ОДПІ

Цьогоріч місцеві бюджети отримали майже 1 мільярд гривень податків

       Про стан адміністрування податку на доходи фізичних осіб, військового збору та плати за землю фізичними особами за 11 місяців 2016 року розповіли в управлінні податків і зборів з фізичних осіб Чернігівської ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області.

         Так, найбільшу питому вагу в надходженнях місцевих бюджетів складає податок на доходи з фізичних осіб (54,7 відс.), якого надійшло з початку року  понад 520 млн. гривень.

         На підтримку армії чернігівці перерахували до Державного бюджету України 68,6 млн.грн військового збору, що на майже 15 млн.грн більше надходжень аналогічного періоду минулого року.

        Як поінформувала начальник управління податків і зборів з фізичних осіб інспекції Інна Неврова, за результатами проведеної роз’яснювальної роботи з неплатниками військового збору з початку року залучено до сплати 646 підприємств, якими сплачено до бюджету 274,0 тис.гривень збору.

         На підставі р. ХІІІ Податкового кодексу України фахівцями управління податків і зборів з фізичних осіб Чернігівської ОДПІ проведено облік та нарахування плати за землю фізичним особам, які мають у власності (користуванні) земельні ділянки на території міста Чернігова.

З початку року мешканці міста спрямували до місцевої скарбнички 6 млн.грн земельного податку. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження  податку зросли майже в п’ять разів, або на 5 млн. гривень.   

        Нагадаємо, що оподаткування доходів, зокрема у вигляді заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв'язку з трудовими відносинами, починаючи з 1 січня 2016 року, здійснюється за ставкою 18 відсотків. Ставка податку може становити і інший розмір, визначений розділом IV ПКУ. Ставка військового збору, як і у 2015 році, залишилася на рівні 1,5 відс. від об'єкта оподаткування.

Відділ організації роботи Чернігівської ОДПІ2 год. 00 хв. відбудеться сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з заступником начальника управління - начальником відділу адміністрування податків із самозайнятих осіб управління податків і зборів з фізичних осіб Чернігівської ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області Гончаровою Тетяною Анатоліївною. Телефон: (0462)  652-834.

                  

16 грудня 2016 року з 11 год. 00 хв. до 12 год. 00 хв. відбудеться сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з завідувачем сектору контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Чернігівської ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області Руденком Миколою Михайловичем на тему: «Декларування акцизного податку: новації та зміни». Телефон (0462) 652-850.


 

19 грудня 2016 року з 11 год. 00 хв. до 12 год. 00 хв. відбудеться сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з в.о. заступника начальника Чернігівської ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області Соломко Вікторією Миколаївною на тему: ««Новації законодавства в адмініструванні податку на додану вартість». Телефон:  (0462) 652-855.


                                      Чернігівська ОДПІ

     Графік
прийому громадян посадовими особами
Чернігівської об’єднаної державної податкової інспекції
Головного управління Міндоходів у Чернігівській області

 

П.І.Б., посада

Дні прийому

Години прийому

Луценко Володимир Олександрович – начальник Чернігівської ОДПІ

вівторок 10.00-13.00

Сосімович Тетяна Сергіївна – перший заступник начальника Чернігівської ОДПІ

понеділок 10.00 - 13.00

Згідно ЗУ № 3609- VII від 07.07.11р. «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих норм податкового кодексу України» який опублікований в газеті Голос України № 144 від 05.08.11р. внесені зміни до ст.3 Закону України "Про збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства" слова "один відсоток" замінити словами "півтора відсотка". Зміни набирають чинності з 1 серпня 2011 року.

ЗАКОН УКРАЇНИ
Про доступ до публічної інформації

Цей Закон визначає порядок здійснення та забезпечення права кожного на доступ до інформації, що знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом, та інформації, що становить суспільний інтерес.
Читати закон


Форма запиту на інформацію від фізичної особи в письмовому вигляді

ГРАФІК
ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ
громадян посадовими особами
Державної податкової адміністрації України

Захарченко Віталій Юрійович – Голова ДПС України – кожний перший четвер місяця з 14 год.00 хв. до 18 год.00 хв.
Головач Андрій Володимирович – перший заступник Голови ДПС України – начальник податкової міліції – кожний перший понеділок місяця з 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.
Лекарь Сергій Іванович – заступника Голови ДПС України – кожну першу середу місяця з 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.
Клименко Олександр Вікторович – заступник Голови ДПС України – кожний другий четвер місяця з 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.
Носачова Ірина Вікторівна – заступник Голови ДПА України – кожний другий понеділок місяця з 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.
Матвєєв Олег Валентинович – заступник Голови ДПА України – кожну четверту середу місяця з 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.
Любченко Олексій Миколайович – заступник Голови ДПА України – кожну першу п’ятницю місяця з 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.
Котькало Олександр Борисович – заступник Голови ДПА України – кожний четвертий четвер місяця з 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.
Андрухів Василь Михайлович – директор Департаменту податкового контролю юридичних осіб – кожний четвертий понеділок місяця з 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.
Верніченко Володимир Анатолійович – директор Юридичного департаменту – кожну третю середу місяця з 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.
Воронцова Людмила Олександрівна – директор Департаменту контролю за відшкодуванням податку на додану вартість – кожний перший вівторок місяця з 9 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.
Видиборець Андрій Петрович – директор Департаменту фінансового забезпечення – кожний другий четвер місяця з 9 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.
Головач Олександр Володимирович – директор Департаменту боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом – кожну другу п’ятницю місяця з 9 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.
Довгаль Сергій Олександрович – директор Департаменту обслуговування великих платників податків – кожний четвертий вівторок місяця з 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.
Дусяк Степан Павлович – директор Департаменту оподаткування фізичних осіб – кожну першу і третю середу місяця з 9 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.
Ілюшко Ольга Павлівна – директор Департаменту контролю за фінансовими установами та операціями у сфері ЗЕД – кожний другий понеділок місяця з 9 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.
Семченко Ольга Владиславівна – директор Департаменту масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян – кожний другий вівторок місяця з 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.
Лаба Мирослав Стефанович – директор Департаменту інформаційно-аналітичного забезпечення процесів оподаткування – кожну четверту п’ятницю місяця з з 9 год. 00 хв. до 13 год.00 хв.
Лапшин Юрій Вікторович – директор Департаменту адміністрування податку на додану вартість – кожну другу середу місяця з 9 год. 00 хв. до 13 год.00 хв.
Лордкіпанідзе Юрій Михайлович – директор Департаменту погашення прострочених податкових зобов’язань – кожну третю п’ятницю місяця з 9 год. 00 хв. до 13 год.00 хв.
Поволоцьких Тамара Миколаївна – директор Департаменту відомчого контролю – кожний другий вівторок місяця з 9 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.
Притула Єгор Михайлович – директор Департаменту апеляцій – кожний третій четвер місяця з 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.
Радченко Анатолій Павлович – директор Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів – кожний четвертий четвер місяця з 9 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.
Романченко Сергій Григорович – директор Департаменту персоналу – кожний перший і третій понеділок місяця з 9 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.
Хоцянівська Наталія Володимирівна – директор Департаменту адміністрування податку на прибуток та інших податків і зборів (обов’язкових платежів) – кожну четверту середу місяця з 9 год. 00 хв. до 13 год.00 хв.
Коваль Василь Федорович – перший заступник начальника податкової міліції - начальник Головного управління податкової міліції – кожний перший та третій четвер місяця з 9 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.
Яковинець Анатолій Іларіонович – заступник начальника податкової міліції - начальник Слідчого управління податкової міліції – кожний четвертий вівторок місяця з 9 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.
Тулаєв Олександр Степанович – перший заступник начальника податкової міліції - начальник Управління внутрішньої безпеки ДПА України – кожну четверту п’ятницю місяця з 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.
Гладун Юрій Вадимович – начальник Управління міжнародних зв’язків – кожну першу п’ятницю місяця з 9 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.
Калєніченко Наталія Григорівна – начальник Управління реєстрації та обліку платників податків – третій вівторок місяця з 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.
Марченко Юрій Васильович – начальник Управління адміністрування акцизного збору – кожний четвертий понеділок місяця з 9 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

 

Графік прийому громадян
посадовими особами ДПА в Чернігівській області

П.І.Б., посада

Дні прийому

Години прийому

Осипенко Валентин Васильович - голова ДПА в Чернігівській області

понеділок 14.00 - 16.00

Манжула Микола Володимирович - перший заступник Голови

вівторок 10.00 - 13.00

Скоріков Ігор Володимирович - перший заступник голови - начальник УПМ ДПА в Чернігівській області

середа 10.00 - 13.00

Зінченко Олександр Іванович - заступник Голови ДПА в області

вівторок 14.00 - 17.00

Жабинець Петро Ничипорович - заступник Голови ДПА в області
четвер 14.00 - 17.00

Акименко Віктор Васильович - заступник Голови ДПА в області
четвер 10.00 - 13.00

Куриленко В'ячеслав Володимирович - заступник Голови ДПА в області

п'ятниця 10.00 - 13.00

Зарецька Раїса Юхимівна - начальник відділу персоналу

щодeнно 10.00 - 12.00

Соловей Ніна Миколаївна - начальник юридичного управління

щодeнно 15.00 - 17.00

Шумейко Катерина Василівна - начальник управління оподаткування фізичних осіб

щодeнно 11.00 - 13.00

Фокіна Олена Анатоліївна - начальник відділу апеляцій
щодeнно 15.00 - 17.00

Білозерська Ірина Степанівна - начальник управління оподаткування юридичних осіб
щодeнно 10.00 - 13.00

Фальчевська Лідія Григорівна- начальник відділу масово-роз'яснювальної роботи та звернень громадян

щодeнно 10.00 - 12.00

Пирог Ігор Анатолійович - начальника РУ Департаменту САТ ДПА України в Чернігівській області

щодeнно 14.00 - 17.00

Кондратьєва Любов Іванівна - начальник відомчого контролю

щодeнно 11.00 - 13.00

 

Графік особистого прийому громадян
посадовими особами ЧМДПІ

П.І.Б., посада

Дні прийому

Години прийому

ЯКОВЕНКО Володимир Віталійович - начальник Чернігівської МДПІ
КРАВЧЕНКО Ірина Михайлівна - завідувач сектору персоналу

понеділок 10.00-13.00
14.00-17.00

ВОЛКОВА Світлана Миколаївна - перший заступник начальника Чернігівської МДПІ
ТКАЧЕНКО Михайло Іванович - начальник відділу інформатизації процесів оподаткування

вівторок 10.00 - 13.00
14.00-17.00

ПІГЕНКО Костянтин Ігорович - перший заступник начальника Чернігівської МДПІ - начальник відділу податкової міліції
ІВАНЕНКО Леонід Миколайович - заступник начальника Чернігівської МДПІ - начальник Куликівського відділення

середа 10.00 - 13.00
14.00-17.00

ПРОНІНА Ірина Василівна - начальник відділу оподаткування фізичних осіб
ПАНЧЕНКО Олена Омелянівна - начальник відділу погашення прострочених податкових забов'язань

Четвер 10.00 - 13.00
14.00-17.00

ЗЕТЧЕНКО Сергій Петрович - заступник нначальника Чернігівської МДПІ
БУШКО Микола Дмитрович - заступник начальника Куликівського відділення
ДУГІНЕЦЬ Сергій Борисович - начальник відділу оподаткування юридичних осіб

П'ятниця 10.00 - 13.00
10.00 - 13.00
14.00-16.45

 

Куликівське відділення є структурним підрозділом Чернігівської міжрайонної державної податкової інспекції.

Офіс знаходиться за адресою:
     смт Куликівка, вул.Партизанська, 6
     телефон (факс) 2-24-34


Основними завданнями відділення є здійснення контролю за додержанням податкового законодавства і забезпечення реалізації єдиної державної податкової політики на території Куликівського району.
В 1991 році створена Державна податкова інспекція у Куликівському районі, яку в 1998 році реорганізовано в Куликівське відділення Чернігівської міжрайонної державної податкової інспекції.

РЕЖИМ   РОБОТИ

Куликівського відділення ЧМДПІ

Працює з 8-30 до 17-30

П»ятниця з 8-30 до 16-15

Перерва на обід з 13-00 до 13-45

Вихідний: субота, неділя.

 

 

 

У разі необхідності особистий прийом громадян посадовими особами відділення продовжується і здійснюється у зручний для громадян час.

Телефон довіри:

24-89-212 – управління по боротьбі з корупцією ДПА України
18-85-22 – відділ по боротьбі з корупцією ДПА в Чернігівській області


 

Чернігівська ОДПІ

  

Адреса: 14000, Чернігівська область, м.Чернігів, вул. Кирпоноса, 28

Контакти:

Телефон:  (0462) 65-28-00

Електронна адреса: ch.dpi2522@sfs.gov.ua

Код органу  - 2522

Податковий номер - 39558413 

Керівництво Чернігівської ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області:

Кульбака

Ярослав Володимирович

В.о. начальника Чернігівської ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області

 

(0462) 652-800

 

Луценко

Володимир Олександрович

перший заступник начальника Чернігівської ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області

 

(0462) 652-803

 

Мехед

Володимир Миколайович

заступник начальника Чернігівської ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області

 

(0462) 652-804

 

Сосімович

Тетяна Сергіївна

заступник начальника Чернігівської ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області - начальник Чернігівського відділення

 

(0462) 652-890

 

Соломко Вікторія Миколаївна

В.о.заступника начальника Чернігівської ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області

(0462) 652-855

 

 

Графік

особистого прийому громадян керівництвом

Чернігівської ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області

 

П.І.Б., посада

Дні прийому

Години прийому

Кульбака Ярослав Володимирович - В.о. начальника Чернігівської ОДПІ Головного управління ДФС у Чернігівській області

вівторок

14.00 -16.00

Луценко Володимир Олександрович - перший заступник начальника Чернігівської ОДПІ Головного управління ДФС у Чернігівській області

 

середа

14.00 -16.00

Мехед Володимир Миколайович - заступник начальника Чернігівської ОДПІ Головного управління ДФС у  Чернігівській області

четвер

14.00 -16.00

Сосімович Тетяна Сергіївна - заступник начальника - начальник Чернігівського відділення Чернігівської ОДПІ Головного управління ДФС у  Чернігівській області

п’ятниця

14.00 -16.00

Соломко Вікторія Миколаївна – в.о. заступника начальника Чернігівської ОДПІ Головного управління ДФС у  Чернігівській області

вівторок

10.00-12.00

 

Попередній запис на  особистий  прийом до  керівного  складу   Чернігівської ОДПІ є обов’язковим і припиняється за десять робочих днів до дати особистого прийому та здійснюється у  робочі дні за телефонами:

65-28-25 (каб. № 8) та 1507:

 

        понеділок - четвер – з 09.00  до  18.15, п’ятниця -  з 9.00  до  17.00

       обідня перерва - з 13 год.00.хв. до 14 год. 00 хвилин.

При відсутності одного з керівників прийом проводять інші  посадові особи, на яких покладені обов’язки по заміщенню, згідно з розподілом  обов’язків.

Громадяни, які є Героями України, Героями Радянського Союзу, Героями Соціалістичної праці, інвалідами Великої Вітчизняної війни, жінки, яким присвоєно почесне звання «Мати-героїня», інваліди І групи записуються на прийом негайно і за бажанням громадянина можуть бути прийняті посадовою особою, яка у момент звернення веде прийом.

                                                           

ГРАФІК

особистого прийому громадян посадовими особами структурних підрозділів  Чернігівської ОДПІ

ГУ ДФС у Чернігівській області

 

Відділ по роботі з персоналом - середа з 10 год. 00 хв. до 12 год. 00 хв.

Відділ фінансування, бухгалтерського обліку та звітності – понеділок з  

11 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

Юридичний відділ - кожну другу та четверту п’ятницю місяця з 

16 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.

Управління обслуговування платників - п’ятниця з

 11 год. 00 хв.      до                  13 год. 00 хв.

Відділ організації роботи – четвер з 

14 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв.

Відділ моніторингу доходів та обліково-звітних систем - вівторок з 

14 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв.

Управління податків і зборів з юридичних осіб - середа з 

14 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв.

Управління податків і зборів з фізичних осіб – вівторок з 

10 год. 00 хв. до 12 год. 00 хв.

Відділ погашення боргу - середа з 

16 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.

Відділ інформаційних технологій – понеділок з 

09 год. 00 хв. до 11 год.00 хв.

Сектор контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів – п’ятниця з 14 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв.

 

  Публічна інформація:  Контакти:  65-28-25

  Адреса електронної скриньки для подання громадянами письмових звернень в електронному вигляді: ch.dpi2522@sfs.gov.ua

Режим роботи Чернігівського Центру обслуговування платників

Понеділок - з 9 год. 00 хв. до 18 год. 15 хв.

Вівторок - з 9 год. 00 хв. до 18 год. 15 хв.

Середа - з 9 год. 00 хв. до 18 год. 15 хв.

Четвер - з 9 год. 00 хв. до 18 год. 15 хв.

П’ятниця - з 9 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв.

Субота - з 9 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

Обідня перерва - з 13 год.00.хв. до 14 год. 00 хвилин.
Внесено зміни до форми декларації акцизного податку


Чернігівська ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області інформує: 22.11.2016 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 26.09.2016 № 841 «Про внесення змін до форми декларації акцизного податку та Порядку заповнення та подання декларації акцизного податку», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 18.10.2016 за № 1365/29495 (далі – наказ № 841).

Наказом № 841 змінено форму декларації акцизного податку, порядок її заповнення та подання, які були затверджені наказом Міністерства фінансів України від 23.01.2015 № 14 «Про затвердження форми декларації акцизного податку, Порядку заповнення та подання декларації акцизного податку», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 30.01.2015 за № 105/26550 (далі – наказ № 14).

Зокрема, декларацію акцизного податку доповнено двома додатками:

1) Додатком 1прим. 1 «Розрахунок суми акцизного податку з реалізації пального відповідно до підпункту 213.1.12 пункту 213.1 статті 213 Кодексу», який обов’язково заповнюється всіма платниками акцизного податку з реалізації пального (в тому числі виробниками) незалежно від того чи був у звітному періоді об’єкт оподаткування;

2) Додатком 9 «Заява про порушення особою, яка реалізує пальне, порядку заповнення та/або порядку реєстрації акцизної накладної/розрахунку коригування».

У Порядку заповнення та подання декларації акцизного податку внесено зміни до розділів звітності, в яких декларуються податкові зобов’язання з реалізації палива (розділ В) і реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (розділ Д).

Додатково повідомляємо, що з оновленим текстом наказу № 14 можна  ознайомитися, скориставшись розділом «Нормативні та інформаційні документи» сервісу ДФС Загальнодоступного інформаційно - довідкового ресурсу на офіційному веб – порталі відомства (http://zir.sfs.gov.ua).

Відділ організації роботи Чернігівської ОДПІ

 Як дізнатися, що податкова звітність в електронному вигляді була отримана контролюючим органом ?

На офіційному веб - порталі ДФС України розміщено чимало електронних сервісів, якими платники податків мають можливість скористатися.

На сьогодні успішно працюють такі електронні сервіси, як «Електронний кабінет платника податків», «Дані Реєстру платників ПДВ», «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера», «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс», «Акредитований центр сертифікації ключів», «Антикорупційний сервіс «Пульс», «Електронна звітність», «Анулювання реєстрації платників ПДВ», «Реєстр платників єдиного податку», «Декларування on-line», «Дані про взяття на облік платників податків».

Як розповіла начальник відділу організації роботи Центру обслуговування платників та надання адміністративних послуг, організації розгляду звернень та забезпечення доступу до публічної інформації управління обслуговування платників Чернігівської ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області Олена Нюнько, у платників податків виникають питання з приводу використання електронних сервісів, зокрема як дізнатися, що податкова звітність в електронному вигляді була отримана контролюючим органом.

Слід враховувати вимоги «Інструкції з підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку», затвердженої наказом ДПС України від 10.04.2008 року № 233, згідно з якими перша квитанція є підтвердженням платнику податків передачі його податкових документів в електронному вигляді до контролюючого органу засобами телекомунікаційного зв’язку. Ця квитанція надсилається контролюючим органом на електронну адресу платника податків, з якою було надіслано податкову звітність.

Другий примірник першої квитанції в електронному виді зберігається в органі ДФС. Якщо на електронну адресу платника податків не надійшла перша квитанція, то податковий документ вважається неодержаним. А підтвердженням платнику податків прийняття його податкових документів до бази даних є друга квитанція в електронному виді у текстовому форматі, в якій визначаються реквізити прийнятого податкового документа в електронній формі, відповідність податкового документа в електронній формі затвердженому формату (стандарту) електронного документа, результати перевірки ЕЦП, інформація про платника податків, дата та час приймання, реєстраційний номер, податковий період, за який подається податкова звітність, та дані про відправника квитанції. Другий примірник другої квитанції в електронному вигляді зберігається в органі ДФС.

Відділ організації роботи Чернігівської ОДПІ

Затверджено перелік товарів, на вартість яких не проводиться коригування фінансового результату

 Чернігівська ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області інформує: Постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2016 року №758 затверджено  перелік товарів, виконаних робіт, наданих послуг за кодами згідно з Державним класифікатором продукції та послуг ДК 016:2010, на вартість яких не проводиться коригування фінансового результату до оподаткування згідно п.п. 140.5.9 п. 140.5 ст. 140 Податкового кодексу України на період проведення антитерористичної операції .

Зокрема, до переліку увійшли: продукція добування корисних копалин і розробляння кар’єрів, продукція переробної промисловості, водопостачання, каналізація, поводження з відходами та послуги щодо рекультивації, послуги щодо оптової та роздрібної торгівлі; послуги щодо ремонтування автотранспортних засобів і мотоциклів.

Відділ організації роботи Чернігівської ОДПІ

Ключова реформа ринку праці  - виведення з «тіні» зарплат

Чернігівська ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області звертає увагу, що відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» з 01.12.2016 року збільшується мінімальний розмір заробітної плати, який  складе 1600 гривень.

Нагадаємо, що ст. 95 Кодексу законів про працю України передбачено, що мiнiмальна заробiтна плата є державною соціальною гарантією, обов'язковою на всiй територiї України для підприємств, установ, органiзацiй усiх форм власностi i господарювання та фiзичних осiб. Мiнiмальна заробітна плата - це законодавчо встановлений розмiр заробiтної плати за просту, неквалiфiковану працю, нижче якого не може провадитися оплата за виконану працівником місячну, погодинну норму праці (обсяг робіт).

Фахівці Чернігівської ОДПІ постійно контролюють дотримання роботодавцями норм виплати заробітної плати найманим працівникам. Як повідомили в управлінні податків і зборів з фізичних осіб інспекції, із заслуханих на засіданнях робочих груп 235 підприємств, підвищили рівень заробітної плати - 194. Додаткові надходження до бюджету податку на доходи фізичних осіб склали  понад 783 тис.гривень.

Крім того, з метою вжиття заходів щодо збільшення надходжень до місцевих бюджетів шляхом детінізації заробітних плат на постійній основі податківцями проводиться співпраця з органами самоврядування.

Чернігівська ОДПІ закликає роботодавців дотримуватися норм законодавства та звертається до найманих працівників: якщо з вами не оформлені трудові відносини, вам виплачують заробітну плату меншу за встановлену законодавством, або виплачують з порушенням норм трудового законодавства, звертайтесь до Чернігівської ОДПІ за адресою: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 28.

Відділ організації роботи Чернігівської ОДПІ

Чернігівцям  - про реалізацію права на податкову знижку

Днями фахівці Чернігівської ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області завітали до Чернігівського міського центру зайнятості та зустрілися з громадянами міста - шукачами роботи.

В рамках проведення громадських читань обговорювалися питання реалізації права громадянина на податкову знижку та протидія корупції.

Як повідомила начальник відділу адміністрування податку на доходи фізичних осіб управління податків і зборів з фізичних осіб Чернігівської ОДПІ Алла Супрун,  з початку року  чернігівці подали на отримання  податкової знижки 1232 податкових декларації про майновий стан і доходи на загальну суму повернення з бюджету 1520,6 млн.гривень.

Фахівець податкової  розповіла учасникам заходу про можливість використання права на отримання податкової знижки, зокрема, про перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки, розрахунок для визначення суми податку, що підлягає поверненню у зв’язку з використанням права на податкову знижку, деякі  обмеження права платників на одержання податкової знижки та порядок подання декларації тощо.

Не оминули увагою і тему протидії та боротьби з корупцією. Присутні дізналися, що у разі наявності інформації корупційної спрямованості та негативного характеру стосовно працівників податкової та митної служби Чернігівської області громадянам потрібно звертатися до відділу внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Чернігівській області за адресою: м. Чернігів, вул. Реміснича, буд. 11, каб. 208, або за номером телефону «Довіри» (0462) 668-522, Viber +380632346905.

Учасники заходу мали можливість задати податківцям питання та отримати на них  відповіді.

Відділ організації роботи Чернігівської ОДПІ 

 
© «Мережа АйТі-Консалтинг », 2006